/ / Slimība, kas ietekmē gandrīz 1 no 4 sievietēm

Slimība, kas ietekmē gandrīz 1 no 4 sievietēm

sievietes hugging

Ja jūs zināt četras sievietes, iespējams, ka viens no viņiem cieš no depresijas, trauksmes vai citas garīgās veselības problēmas. Katru gadu vairāk nekā 45 miljoni amerikāņu cīnās pret garīgām slimībām, un sievietes veido lielāko daļu cietušo, saskaņā ar Ziņojumu par narkomāniju un garīgās veselības pakalpojumu administrāciju (SAMHSA).

SAMHSA pārstāvji piedalījās personīgiintervijas ar izlases veida valsts pārstāvjiem, kurā ir vairāk nekā 65 000 amerikāņu vecumā no 12 gadiem. Viņi ekstrapolēja savus secinājumus, lai novērtētu, ka pagājušajā gadā apmēram 23 procenti pieaugušo amerikāņu sieviešu piedzīvoja garīgu slimību, salīdzinot ar 15,9 procentiem amerikāņu vīriešu. Aptauja arī atklāja, ka cilvēki, kas cieš no garīgām slimībām, visticamāk cīnās ar vielu atkarību un atkarību. Garīgās slimības diagnozēs ir visbiežāk sastopamie garastāvokļa traucējumi

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.