/ / Kā novērst UTI

Kā novērst UTI


Sliktas ziņas par hronisku UTI slimniekiem: Ar antibiotikām ārstēšanos ar urīnceļu infekcijām kļūst arvien grūtāk, saskaņā ar jauno pētījumu no Paplašināt ārstēšanu (ETC), slimības dinamikas, ekonomikas un politikas centra projektu.

Pētījuma autori savāca laboratorijas paraugus unrecepšu datus no visas valsts, lai precīzi noteiktu, kur Amerikas Savienotajās Valstīs ir visbiežāk sastopamas antibiotiku rezistentie UTI celmi. Dati liecina, ka no 1999. līdz 2010. gadam antibiotiku rezistence baktērijās, kas izraisa UTI, visā valstī palielinājās par aptuveni 30 procentiem. Rietumvirdžīnijas, Tenesī, Misisipi un Luiziānas štatos visaugstākā līmeņa antibiotiku lietošana bija pārmērīga, un tas noved pie rezistentu celmu veidošanās.

Baktērijas kļūst rezistentas pret antibiotikām caursaka Cynthia Gyamfi-Bannererman, MD, vecākā augliskās medicīnas stipendiju programmas direktora vietniece Ņujorkas Presbiterijas slimnīcā / Kolumbijas universitātes medicīnas centrā. Kad baktērijas attīstās un kļūst izturīgas, ārsti izraksta stingrākus narkotikas

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.