/ / BRĪDINĀJUMS: antibiotikas neizdosies šo kopējo stāvokli

BRĪDINĀJUMS: antibiotikas neizdosies šo kopējo stāvokli


Jūsu ģimenes ārsts vislabāk zina, vai ne? Ne vienmēr. Daudzi ārsti parasti izraksta antibiotikas par kopēju slimību, kuru nevar efektīvi iznīcināt ar narkotikām. Un šo antibiotiku iznīcināšana ne tikai apdraud pacientus ar blakusparādībām, bet arī rada grūti nogalinātu superbugs, bīstamas baktēriju celmus, kas pat neelpo, kad antibiotikas nonāk pacienta sistēmā.

Mēģinot saglabāt efektivitātiantibiotikas un labāku ārstēšanu pacientiem, eksperti tagad iesaka ārstiem ievērojami samazināt antibiotiku izrakstīšanu par sinusa infekcijām.

"Pārmērīga antibiotiku lietošana, īpaši, janeatbilstošs, noved pie superbugu parādīšanās un zāļu izturības, kas rada apburto loku, kā rezultātā tiek izmantotas spēcīgākas un plašākas spektra antibiotikas ", paskaidro Britu universitātes universitātes Anthony W. Chow, MD, infekcijas slimību emerīta profesors. Vancouver Columbia. "Neatbilstošas ​​antibiotikas rada arī nevajadzīgas negatīvas sekas un palielina veselības aprūpes izmaksas."

Sinusas infekcijas visbiežāk rodas, kad cilvēki irpārejot uz aukstumu vai citu elpošanas ceļu infekciju, bet vides piesārņotāji un sezonas alerģijas arī var radīt nekomfortu sejas spiedienu, kas saistīts ar šīm infekcijām.

Aptuveni 15 procenti iedzīvotāju cieš no vismaz vienas sinusa infekcijas gadā. Lai gan vairāk nekā 90 procenti gadījumu ir izraisījis vīruss

Pievērs uzmanību: