/ / Vai jums jāpārbauda olnīcu vēzis?

Vai jums jāpārbauda olnīcu vēzis?

ASV advokātu novēršanas dienesta darba grupas, kas ir neatkarīga valstu ekspertu grupa, jaunais ieteikums norāda, ka lielākajai daļai sieviešu vajadzētu regulāri pārbauda piekto lielāko ar vēzi saistīto nāves gadījumu skaitu sievietēm: olnīcu vēzi.

Kāpēc Izrādās, ka regulāras pārbaudes nenozīmē, ka vispārējā populācijā samazinās olnīcu vēža izraisīto nāves gadījumu skaits un faktiski var tikt nodarīts lielāks kaitējums nekā labums, saskaņā ar secinājumiem, kas iegūti 13 gadu pētījumā, kurā novēroja 78 216 sievietes, no kurām puse tika pārbaudīta katru gadu.

Kaut arī darba grupa padarīja to pašu2004. gadā daudzas sievietes joprojām tiek pārbaudītas katru gadu, cerot, ka agrīnā vecumā notiks olnīcu vēzis un viņi varētu glābt viņu dzīvību. Galu galā, Amerikas vēža biedrība lēš, ka šogad mirs no olnīcu vēža aptuveni 15 500 sieviešu.

"Pārāk daudz sieviešu mirst no olnīcu vēža nevajadzīgi," saka radiologs Margaret Cuomo, MD, jaunās grāmatas autore Pasaule bez vēža un Ņujorkas gubernatora Andrew Cuomo māsa. Tātad, kā jūs varat veikt preventīvus pasākumus, ņemot vērā jaunos ieteikumus? Šeit Cuomo sver:

Kāpēc don

Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.