/ / Labākā Birth Control Jums

Labākā dzimšanas kontrole jums

MUTISKĀ KONTRACEPĪBA: tablete sestdienā

Kontracepcijas tablete ir pasaulē visvairākKontracepcijas populārais veids, un tas ir diezgan viegli saprast, kāpēc: Perorālā kontracepcija ir ļoti efektīva un viegli lietojama, un tā var samazināt risku, ka var rasties nopietnas veselības problēmas, piemēram, osteoporoze un olnīcu vēzis. Bet ar vairāk nekā 50 dažādiem zīmoliem sievietei ir dažādas blakusparādības, kas saistītas ar dzimstības kontroli. "Daudzas sievietes eksperimentē ar dažiem dažādiem veidiem, pirms tās atrod tādu, kas viņiem patīk," saka Mary Jane Minkin, MD, klīniskā arodbiedrības profesore un Yale Universitātes Medicīnas skolas ginekoloģija. Šeit ir daži jautājumi, lai palīdzētu jums precīzi noteikt vislabāko dzimstības kontroli.

Ja Jums ir: Noturīgas pūtītes
Izmēģiniet šo: Ortho Tri-Cyclen
Kāpēc tas vislabāk: Visas sievietes ražo kādu testosteronu, kas varpalielināt naftas ražošanu un izraisīt noplūdes. Ortho Tri-Cyclen satur ādai draudzīgu hormonu norgestimātu, kas palīdz samazināt ķermeņa testosterona līmeni.

Ja Jums ir: Wicked PMS
Izmēģiniet šo: Yaz vai Yasmin
Kāpēc tas vislabāk: Abi satur drospirenonu, hormonu, kas samazina ūdens aizturi, un tas var palīdzēt mazināt vēdera uzpūšanos. Turklāt pētījums atklāja, ka Yaz lietošana palīdz mazināt smagos garastāvokļa svārstības pirms laika perioda.

Ja Jums ir: Smagi vai sāpīgi periodi
Izmēģiniet šo: Seasonale, Seasonique vai Lybrel
Kāpēc tas vislabāk: Visi perorālie kontraceptīvie līdzekļi var palīdzēt uzlabot jūsu plūsmu, bet pagarināto ciklu tabletes var būtiski samazināt vai pat izbeigt sāpīgu asiņošanu, samazinot periodu skaitu, ko saņemat gadā
</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.