/ / Izdrukājiet to: Medicīnas bumba treniņa

Izdrukājiet to: Medicīnas bumba treniņa

Pop-viktorīna: kādu trenažieru iekārtu jūs varat iemest, noķert, turēt un pacelt? Pareizā atbilde: zāļu bumba. (Ja jūs atbildējāt uz "hanteli", lūdzu, neko nedariet pie mums).

Lai gan tas var darboties kā hanteles, svērta bumba ir daudzpusīgāka, saka Brett Hoebel, Hoebel Fitness īpašnieks un RevAbs DVD, kas izstrādāja šo treniņu. Neatkarīgi no tā, vai jūs to iemeta uz zemes vai nokļūstat vidusmēra pusē, zāļu bumba izaicina jūsu pamata stabilitāti un koordināciju, vienlaikus tonizējot augšējo un apakšējo ķermeni.

Sākot ar pirmo kustību, aizpildiet 10 līdz 12reps, tad atpūtiet 30 sekundes. Turpiniet modeli, līdz esat pabeidzis visas četras kustības. Atlicis uz mirkli, tad atkārtojiet divas vai trīs ķēdes.

Labākā daļa? Ar šo viegli izdrukājamu sarakstu jūs varat saņemt savu fitnesa ekspertu sertificētu sviedru bez maksas. Uzziniet vairāk par treniņu vai tūlīt iegūstiet drukājamo versiju.

</ b>

Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.