/ / Miecēšanas gultas, esi aizliegts!

Sauļošanās gultas, esi aizliegts!

Solāriji, kurus Starptautiskā vēža izpētes aģentūra ir minējusi kā vienu no visbīstamākajām vielām, kas izraisa vēzi, būs nelikumīga, lai Kalifornijas nepilngadīgie izmantotu nākamā gada 1. janvārī.

Vakar Kalifornijas guberņš Jerry Brauns parakstīja Kalifornijas likumprojektu SB 746, padarot to par pašu pirmo aizliegumu iekštelpu sauļošanās laikā personām, kas jaunākas par 18 gadiem. </ p>

"Miecēšana ir kā smēķēšana, mēs zinām, kas cēlonisir Mēs aizsargājam mūsu nepilngadīgos no cigaretēm. Tas pats ir. Tikai 40% no 17 gadus vecajām meitenēm tiek pakļauti sauļošanās gultām, un mums ir jāaizsargā tās, "saka Darrell Rigel, MD, ādas vēža eksperts un Amerikas Dermatoloģiskās ķirurģijas asociācijas biedrs (ASDSA)." Mēs ceram, ka tas palīdzēs meitenēm veidot veselīgus ieradumus un mazināt melanomas rādītājus sievietēm it īpaši. "

Melanoma ir visbiežāk sastopamā vēža formasaskaņā ar Ādas vēža fondu, vecumā no 25 līdz 29 gadiem. Sieviešu dzimuma melanomas likmes ir septiņas reizes lielākas sievietēm, galvenais faktors ir sauļošanās gultas lietošana, saka Rigels.

American Academy of Dermatology izteicaatbalstot likumu paziņojumā, atzīmējot, ka sauļošanās gultu lietošana strauji palielina melanomas, visbiežāk nāvējošās ādas vēža, risku. Nesens pētījums no Minesotas universitātes

Pievērs uzmanību: