/ / Kā atrast labāko dzimstības kontroli

Kā atrast labāko dzimstības kontroli

Perorālie pretapaugļošanās līdzekļi: Birth Control Pill

Es būtiski uztveru savu veselību, tāpēc es jūtospiemēram, šādu idiots, kad es nospiež pēdējo tableti no iepakojuma un pēkšņi saprot, ka nav uzpildes palicis. Tas notika atkal pirms dažiem mēnešiem. Es saucu manu gyno biroju, lai lūgtu tikšanos un saņemtu tipisku atbildi: "Jūsu regulārais OB-GYN nav, vai jūs vēlētos redzēt citu ārstu?" Protams, es izdarīju. Kāda cita izvēle bija tur?

Dr. K izrādījās vēl straujāk nekā tavs vidējais M.D. "Tātad tev vajadzīgs jauns OC recepte?" viņa jautāja strauji. Otrais laiks parādījās, ka "OC" nozīmēja orālo kontracepciju. Es pamāja. "Kuras tabletes tu esi?" Bez domāšanas, no manas mutes izauga ļoti reklamētās tabletes nosaukums. Tas nebija pareizs, bet, tā kā Dr. K pagriezās pa manu diagrammu, es pieņēmu, ka viņa labo mani, ja man būtu nepareizi. Negatīvs pieņēmums. "Labi, es jums iedos skriptu 3 mēnešus, bet tad jums būs jāatgriežas pilna izmeklējuma eksāmenu." Es biju ļoti gatavs aiziet ar savu dienu, tāpēc es paņēmu papīra gabalu un virza.

Izrādījās, ka esmu pieprasījis nepareizukontracepcijas tablete, un tas bija ievērojami atšķirīgs no manas parastās. Nākamajā mēnesī es jutu ievērojami vairāk emocionālu, un mana cikla beigās es pirmo reizi pēc desmit gadiem esmu spazcis. Es aicināju savu gyno biroju paniku un pieprasīju skriptu savai iepriekšējai tabletei. Bez strīda, viņi teica, ka es varētu to uzņemt nākamajā dienā.

Līdz šim es pieļāvu trīs kļūdasbieži sastopama sievietēm, kuras lieto perorālos kontracepcijas līdzekļus: 1) es paļāvos uz nepazīstamu ārstu, lai pārliecinātos, ka esmu uz pareizā tabletes; 2) es pārietu uz jaunu tableti, neizprotot tās unikālos atribūtus; un 3) tiklīdz es piedzīvoju negatīvas blakusparādības, es atkal ieslēdzos bez padziļinātas diskusijas ar ārstu. Tas nebija veids, kā rūpēties par manu reproduktīvo sistēmu. Vai arī mana veselība kopumā.

Ja, piemēram, esi vairāk nekā nedaudz sajauktspar vairāk nekā trīs desmiti tablešu tirgū un brīnums, kas jums vislabāk ir, esiet droši, ka tas, kā lielākā daļa sieviešu jūtas. No ginekļiem, kuri ir pārāk aizņemti, lai sīkāk aplūkotu zāļu reklāmas, kas no visa ir apsolījusi no brīvības līdz svētlaimei, tas ir viegli justies kļūdaini informētam un nekontrolējams. Bet izpratne par dažādu tablešu īsto ieguvumu un trūkumiem ir gan iespējama, gan nepieciešama jūsu labklājībai.

Aiz OC ainas

Visvairāk pārsteidzošs lieta par orālikontracepcijas līdzekļi ir tas, cik ginekologu viņus izrakstīs neuzmanīgi kā Dr K. "Ginekologi izrakstīs tableti, kuriem viņiem ir vislielākā pieredze vai kāds viņiem pašlaik ir bez paraugiem skapī," saka Džeimss Simons (MD James Simon) "Tāpēc, ka visi tabletes zīmoli ir vienlīdz efektīvi, lai novērstu grūtniecību, un visi ir FDA apstiprināti kā droši," saka Dr Simons. Tā kā ir grūti prognozē, kā pacients reaģēs uz kādu konkrētu tableti, aprūpes standarts ir jāsāk ar vienu
</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.