/ / 7 iemesli, kādēļ Jums ir krampji, kas nav saistīti ar jūsu laiku

7 iemesli, kādēļ Jums ir krampji, kas nav saistīti ar Jūsu laiku

Kairinātu zarnu sindroms

"Lielākā daļa cilvēku ar kairinātu zarnu sindromu (IBS)konstatē, ka viņu pazīmes un simptomi ir pasliktinājušies vai biežāk pieaugošā stresa laikā, piemēram, fināla nedēļā vai pirmajās nedēļās jaunā darbā, "saka Sonpal. Bet, lai gan stresa var pasliktināt simptomus, tas viņiem neizraisa. Precīzs mehānisms nav zināms, bet eksperti domā, ka stresa hormoni var padarīt zarnu jutīgāki pret stimuliem, tādējādi reaģējot ar caureju vai aizcietējumiem, viņš saka. Turklāt šī hiperaktivitāte padara jūsu zarnu muskuļus vairāk saskarē ar līgumu, iespējams, ar intensitāti. Tas izraisa krampjus un sāpes, kas saistītas ar IBS un stresu. Faktiski IBS to sauca par spastisku kolu, saka Sonpal. Ja simptomi nav nomākti, skatiet G.I. doc, lai noteiktu, vai cita diēta vai meds var palīdzēt mazināt problēmu.

Muskuļu vilkšana

Ne visi krampji un sāpes vēderā ir saistītas arzarnu, saka Sonpal. Dažreiz tas ir tik vienkāršs kā velkta vēdera muskuļa, tas var izrietēt no tādiem vingrinājumiem kā Pilates kustība vai pat no ikdienas aktivitātēm un pēkšņas kustības veikšanas. Šāds traumas dēļ jūsu abs ēšanas briesmas un, savukārt, viņi " ll cramp up. Ar to var palīdzēt atpūsties un mitrināt, viņš saka. Vienu brīdi pievelciet uz dēļu. (Kick-start savu jauno, veselīgu rutīnu ar Sieviešu veselības 12 nedēļu kopējā ķermeņa transformācija!)

Aizcietējums

Aizcietējums izraisa dažādu sāpju viļņussaka Sonpal. Patiesībā, sāpes pastāvīgi pārvietojas, jo no kvadrātveida muskuļiem līgums push cieto ķebļa uz priekšu. Ja tas izjūt lielu spiedienu, lai pārvietotu ķeblīdi uz priekšu, resnās zarnas uzbriest un izraisa krampjus. Sonpal saka, ka ar diētu var pievienot ūdeni un šķiedrvielu, lai novērstu aizcietējumus. Lai saņemtu papildu palīdzību, papildinājumi var palīdzēt iztīrīt jūsu resnās zarnas, bet pārliecinieties, ka redzat M.D., pirms sākat lietot to.

Iekaisuma zarnu slimība

Tas ir autoimūnais stāvoklis, kurāapgalvo Sonpal, antivielas uzbrūk GI trakam un izraisa čūlas, caureju ar vai bez asinīm un krampjus. Šī hroniskā slimība jāārstē agresīvi (galvenokārt ar antibiotikām), lai to nonāktu remisijā. Jūsu ārsts var palīdzēt noskaidrot, vai tas ir iemesls ar asinsanalīzi, kolonoskopiju, endoskopiju vai šo zāļu kombināciju.

Šeit ir 13 lietas, ko jūs nekad nezinājāt par muguras sāpēm:

Ovulācija

Vācu valoda "vidējā sāpes", mittelschmerz,sāpes vēdera lejasdaļā, kas saistītas ar ovulāciju, rodas apmēram 14 dienas pirms nākamā menstruācijas perioda, saka Sonpal. Daudzām PMS problēmām ir viena kopīga iezīme: prostaglandīnu (hormonu, ko ķermeņa izdalās, lai novērstu sāpes) atbrīvošana no dzemdes un dažādiem citiem orgāniem, saka Mary Jane Minkin, MD, valdes sertificēta ob-gyn un klīniskā profesore Yale Universitātes Medicīnas skola.

Kad jūs ovulējat, jūs varat atbrīvot mazlietprostaglandīns, kas var izraisīt dzemdes un zarnas gludo muskuļu kontrakciju. Šis ir tas pats iemesls, kāpēc dažas sievietes saskaras ar zarnu krampjiem un caureju, kad viņi saņem laiku. Pretsāpju tabletes parasti palīdz ar krampjiem, jo ​​tie pārtrauc ovulāciju un izraisa ievērojami mazāk prostaglandīnu, saka Minkins. Vēl viena iespēja ir lietot pretiekaisuma līdzekļus, piemēram, ibuprofēnu un naproksēnu, kas bloķē prostaglandīnu ražošanu. Vienkārši pārliecinieties, ka esat to ieņēmis profilaktiski, pretējā gadījumā hormoni joprojām tiek ražoti un krampji tiek uzvarēti, līdz tie tiek sadalīti.

Gāze

Viens no visbiežāk sastopamajiem krampju iemesliem irattīstot gāzi, un tas var būt saistīts ar baktēriju aizaugšanu vai vienkārši to neļaujot. "Kā Šreks saka:" Labāk, nekā iekšā, "saka Sonpal. Lai gan tas var būt nedaudz apgrūtinošs, vēdera uzpūšanās ir ļoti izplatīta un normāla. Ja jūs turat to, tas pietūris jūsu resnās zarnas un izraisa krampji, saka Sonpal. Tā iet uz priekšu un ļaujiet tam izvilkt.

Divertikulīts

"Daudzām sievietēm vēdera sāpes rodasun pieņemsim, ka tas ir ginekoloģijas raksturs, kad tas patiešām ir saistīts ar zarnām, jo ​​tās aizņem tādas pašas zonas, "saka Minkins." Man ir beidzies diagnosticēt daudzas sievietes ar divertikulītu, jo viņi ierodas, lai redzētu mani ar sāpēm vēderā un krampjus , pieņemot, ka tas ir saistīts ar viņu reproduktīvajiem orgāniem. " Šajā gadījumā tas, ko tā patiešām nāk no, ir viņu gremošanas trakts. Šī divertikulu maisiņu iekaisums jūsu gremošanas trakta oderē izraisa intensīvu vēdera krampēšanu, kā arī drudzi un nelabumu. Vieglu lietu var ārstēt ar atpūtu, nelielām diētas izmaiņām, un antibiotikas. Tomēr smagam vai atkārtotam divertikulitam var būt nepieciešama operācija.

Pievērs uzmanību: