/ / Manas šizofrēnijas halucinācijas sākas, kad man bija 3 gadi

Manas šizofrēnijas halucinācijas sākās, kad man bija 3 gadi

garīgās veselības izpratnes mēnesis

Kaut arī par to ne vienmēr tiek runāts tik atklāti, garīgās slimības ir diezgan izplatītas - faktiski, saskaņā ar aptauju, ko veicis Sieviešu veselība un Nacionālā garīgās slimības alianse, 78sievietēm ir aizdomas, ka viņiem ir viens, un 65 procenti ir diagnosticēti ar vienu. Tomēr joprojām pastāv milzīgs aizspriedums. Lai to pārtrauktu, mēs runājām ar 12 sievietēm, kas nodarbojas ar tādiem apstākļiem kā depresija, PTSS un daudz ko citu. Visu mēnesi mēs dalāmies ar saviem stāstiem.

Vārds: Allie Burke

Vecums: 29

Nodarbošanās: Romāns

Diagnoze: Šizofrēnija

Man bija skaņas halucinācijas, sākot no 3 gadiemvecs - es dzirstu balsi, kad es gatavojos gulēt. Tas turpinājās visā manā dzīvē. Viņi nebija kaut kas, ko es varētu fiziski saprast. Es sāku redzes halucinācijas agrīnajos divdesmitajos gados un paranojā, kad esmu precējies divdesmito gadu vidū.

Diagnozes process bija briesmīgs. Ārsti sākotnēji teica, ka man ir miega traucējumi, un viņi deva man miega tabletes, kas man neko neko nedarīja. Tas bija apmēram deviņi mēneši, pirms es faktiski ieguva šizofrēnijas diagnozi.

Man nebija ļoti nobijies par sevi - tas bija tikai anormāla lieta, kas man bija. Manam tēvam bija tāda pati slimība, un mans tēvs viņam šķērsoja ceļu, mēģinot viņu nogādāt vietā, kur viņš varēja darboties. Manam tēvam bija liela pieredze, strādājot ar cilvēkiem ar šizofrēniju, tāpēc es tiešām spēju pievērsties viņam. Šajā ziņā man bija paveicies, bet es sajutu citu cilvēku stigmu, tiklīdz viņi to izdomāja.

"Piemēram, man kādreiz tika atzīmēts Facebook ziņā par psihiatriskajiem medikamentiem, un kāds komentēja:" Ak, mans gosh, tu esi šizofrēnijas? Kāpēc tu vienkārši nezini sevi? "

To es gribētu pateikt citām manām sievietēmsituācija: tā nenosaka jūs. Slimība ir tikai lieta, kas padara jūsu smadzenes nedarbojas tādā pašā veidā kā visi pārējie. Es uzskatu, ka, ja daudzas sievietes patur to prātā, ka svarīgākās lietas ir tas, ka jūs esat lieliska māte, un jūs esat smags darbinieks, neatkarīgi no tā, ko jūs esat kaislīgi, tas ir tas, kas jums ir jākoncentrējas uz Šie cilvēki, kas jūs stigmatizē, tie stigmatizē slimību, nevis jūs.

Uzņemiet 2016. gada maija jautājumu Sieviešu veselība, tagad ir pieejami laikraksti, lai iegūtu padomus par to, kā palīdzētdraugs, kuram ir garīga slimība, padoms par to, kā atklāt diagnozi darbā, un vairāk. Piemēram, apmeklējiet mūsu Psiholoģiskās izpratnes centru, lai iegūtu vairāk stāstu, piemēram, Allie's, un uzziniet, kā jūs varat palīdzēt izkļūt no stigmatisma saistībā ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: