/ / Gigi Hadids ir Hashimoto

Gigi Hadids ir Hashimoto

Gigi Hadīda Hašimoto slimība

Gigi Hadid šonedēļ izdarīja pārsteidzošu atklājumu: Neraugoties uz to, ka viņš strādā kā boss un dara visu iespējamo, lai veselīgi ēst, viņa nodarbojas ar viņas godīgu daļu metabolisma cīņās. Tas ir tāpēc, ka viņa cieš no Hashimoto slimības, autoimūna stāvokļa, kas izraisa vairogdziedzera bojājumus.

"Mana vielmaiņa šogad patiesībā izmainījās kā traks", paziņoja Gigi Reebok's #PerfectNever pasākumā Ņujorkā, saskaņā ar Cilvēki. "Man ir Hašimoto slimība. Tā ir vairogdziedzera slimība, un tagad ir divi gadi kopš medikamentu lietošanas."

Viņas slimība spēlēja lomu tam, kā viņa sagatavojaVictoria's Secret Fashion Show, kas tikko notika Parīzē. "Es negribēju zaudēt svaru, viņa teica. "Es tikai gribu, lai muskuļi būtu pareizajā vietā, un, ja mans prieks var dabūt mazliet pēteri, tad tas ir labi."

Saskaņā ar ASV Veselības un cilvēku pakalpojumu departaments Hashimoto slimība ir aptuveni septiņas reizes biežākas sievietēm nekā vīriešiem, un cilvēkiem, kuriem diagnosticēts, parasti ir ģimenes locekļi ar vairogdziedzera vai citām autoimūno slimībām. Tas var notikt pusaudžiem un jaunām sievietēm, bet biežāk tas parādās vidēja vecuma sievietēm, saka organizācija. (Toreiz Džina Rodrigessa un Viktorijas Tiesība ir teikuši, ka viņi cieš no šī stāvokļa.)

Cilvēks attīsta Hašimoto slimību, kad viņiem irķermenis rada antivielas, kas cīnās pret vairogdziedzera darbību, saka Melanie Goldfarb, MD, endokrīno ķirurgs un Endokrīno audzēju programmas direktors John Wayne Cancer Institute Providenceas Sentjonas Veselības centrā Santa Monikā, Kalifornijā. Cilvēki var pat neievērot simptomus - kas ietver aizcietējumus, saaukstēšanās un sajukuma sajūtu, un, vispirms, ir grūti koncentrēties, jo tie nav īpaši skaidri redzami, saka Goldfarbs. Galu galā, lai gan, jūsu vairogdziedzera nedarbosies, kā tas varētu, un kā rezultātā jūs, iespējams, sāks saskatīt kādu šķietami nepamatotu svara pieaugumu, viņa saka.

Tas bieži cilvēkus iesaista ārstukad diagnoze tiek veikta, veicot asins analīzi, kas mēra vairogdziedzera hormona un vairogdziedzera stimulējošā hormona (TSH) līmeni organismā, saka Baltinoras Mercy medicīnas slimnīcas endokrinologs Supneet Saluja, M.D. (Lai veselību uzlabotu, visu savu ķermeni jāizdzer Rodāles 12 dienu enerģijas plānā.)

Dažreiz ārsti var gaidīt un uztvertar Hašimoto slimību. "Pati nosacījumu noteikšana nenozīmē, ka jums ir simptomi vai ka jūsu vairogdziedzera darbība nedarbojas," skaidro Goldfarbs. Katru gadu ārsti parasti pacientiem veic asins analīzi, lai pārbaudītu viņu vairogdziedzera hormonu līmeni, un, ja viņi sāk pilēt, viņi izrakstīs tādas zāles kā levotiroksīns, lai palīdzētu viņiem no jauna stabilizēties.

Un jā, eksperti saka, ka tas ir pilnīgi ticamsir Hašimoto slimība un joprojām ir vesela. "Kad [jūsu ķermenis ražo] pareizo vairogdziedzera hormona daudzumu, [viss] vajadzētu atgriezties normālā stāvoklī," saka Saluja. Turklāt jebkura svara palielināšanās, kas radusies tādēļ, ka hormonu līmenis nav bijis tik liels, vajadzētu aizmukt, kad tie atgriežas pareizi darba kārtībā.

Pievērs uzmanību: