/ / 5 iemesli, kāpēc jūsu gumijas asiņošana, kad jūs suku

5 iemesli, kāpēc jūsu gumijas asiņošana, kad tu suka

asiņošana smaganas

Pirms zobu tīrīšanas naktī lielākā daļa no mums gribētu nokļūt tur dziļi Mēs diegs un suku bikses pie mūsu chompers,tad izskalojiet pāris pilienus asiņu. Bet šeit ir šī lieta: "Asiņošana no smaganām nekad nav normāla," saka periodonts Sally Cram, D.D.S. Tas faktiski ir sarkana zīme smaganu slimībām (piemēram, gingivīts vai smaganu iekaisums), kas izriet no baktēriju un plāksnīšu uzkrāšanās uz zobiem. Jūs nevēlaties smaganu slimību - tas var vājināt muti (mēs runājam par zobu zudumu) un ķermeni (tas ir saistīts ar sirds slimībām, yo).

Agresīva suku nav vienīgais iemeslsasiņainas smaganas - patiesībā ir vairāki trigeri (ne visi jūsu kontrolē), kas var novest pie tā, ka rozā spūta. Izskatu, lai jūs zinātu, kā sākt vai ping zobārsts.

1. Jūs izlaidāt punktu

"Tas aizņem 24 stundas tikai baktērijāmiekaisums (asins cēlonis) jūsu smaganās, tādēļ, ja iepriekšējā dienā neveicat labu suku vai diegšanu, jūs varētu pamanīt maz asiņu, "saka Cram. Lēni griezieties nākamajā reizē, kad sabojājat visus sliktajos punktos nokļūstošās baktērijas, un asinīm jāpārtrauc. (Ja jūs suku un diegs kā A-students, bet asinīs savā smaganās nedēļu vai divas reizes taisni, dodieties uz zobārstu, lai pārbaudītu.)

2. Jūsu hormoni darbojas neprātīgi

Kad hormonu līmenis svārstās (piemēram: brūces, grūtniecības, perioda vai menopauzes laikā), mēs kļūstam jutīgāki pret plāksni, kas var izraisīt smaganu asiņošanu, saka Cram. Jūs varat parādīt savu muti īpašu mīlestību ar mutes skalošanu vai papildu diegs sesh, kamēr jūs gaidāt, lai jūsu hormoni, lai chill out. (Lai veselību uzlabotu, visu savu ķermeni jāizdzer Rodāles 12 dienu enerģijas plānā.)

3. Jūs esat sasprindināts, miega trūkums vai ēšanas Crummy Diēta

Nav nekā, piemēram, pievienojot ievainojumu par ievainojumiem: "Mēs bieži redzam asiņošanas smaganas bieži kolēģu bērniem, jo ​​viņi ēst slikti, paliekot uz augšu vēlu, un uzsvēra ar skolas darbu, un visas šīs lietas ietekmē jūsu ķermeņa spēju, lai cīnītos ar iekaisumu, ko izraisa baktērijas mutē," saka Cram. Aizsargājiet savu šampūnus ar saprātīgu uzturu (iepakotu ar olbaltumvielām, veggies un C un D vitamīniem, kas ir svarīgākie no sveķiem un kaulu veselībai), vai mēģiniet pievienot maisījumam ikdienas multivitamīnus.

4. Jūsu meds ir vainīgs

Daži recepšu medikamenti, piemēram, antidepresantiun asinsspiediena zāles var izraisīt sausu muti un ka siekalu trūkums ļauj baktērijām izplatīties. Rezultāts: sarkanas, pietūkušas un reizēm asiņainas smaganas. Sazinieties ar savu zobārstu vai doc, ja jums ir aizdomas, ka zāles jūs izžāvē, tādos gadījumos ir tādi produkti, kas šajos gadījumos var palīdzēt saglabāt smaganu audus, sacīja Cram.

5. Sāks kaut ko nopietnāku

Hroniskas slimības, piemēram, diabēts vai tādas slimības kāleikēmija un HIV, var ietekmēt imūnsistēmu un izraisīt pietūkušas un asiņainas smaganas. Ja jūs vairāk nekā pāris nedēļu laikā atrodat asiņu regulā, apmeklējiet savu zobārstu, lai noteiktu, vai ir pienācis laiks reģistrēties ar M.D.

Pievērs uzmanību: