/ / My Bipolar traucējumi tika misdiagnosed kā ADHD

Mana Bipolar traucējumi tika misdiagnosed kā ADHD

garīgās veselības izpratnes mēnesis

Kaut arī par to ne vienmēr tiek runāts tik atklāti, garīgās slimības ir diezgan izplatītas - faktiski, saskaņā ar aptauju, ko veicis Sieviešu veselība un Nacionālā garīgās slimības alianse, 78sievietēm ir aizdomas, ka viņiem ir viens, un 65 procenti ir diagnosticēti ar vienu. Tomēr joprojām pastāv milzīgs aizspriedums. Lai to pārtrauktu, mēs runājām ar 12 sievietēm, kas nodarbojas ar tādiem apstākļiem kā depresija, PTSS un daudz ko citu. Visu mēnesi mēs dalāmies ar saviem stāstiem.

Vārds: Ruth White

Vecums: 52

Nodarbošanās: Profesors

Diagnoze: Bipolāriem traucējumiem

Man bija 40 gadi, kad man diagnosticēts, bet es varētuatskatīties un redzēt, ka esmu slims kopš agrīnajiem divdesmitajiem gadiem. Lielākā daļa no simptomiem bija hipermaņa, nevis miega, paliekot pāris dienas pēc kārtas, kam ir daudz enerģijas, kam ir daudz ideju. Un man bija depresija, bet tas bija ļoti īsā laikā.

Cilvēki ap mani pamanīja, ka radās problēma. Es vienmēr esmu bijis cilvēks ar augstu enerģētiku un visu laiku iet uz ceļa. Man bija bērns, es strādāju pilna laika, un tajā pašā laikā es strādāju nepilnu darba laiku. Pēc dažiem gadiem tas nonāca pie vietas, kur es vienkārši nevarēju koncentrēties. Man bija daudz miega problēmu, un tajā pašā laikā es mēģināju audzināt bērnu. Tāpēc es tiešām pievērsos uzmanību tam, kā es to darīšu. Mans partneris man teica, ka man vajadzētu redzēt ārstu, ka man vajadzētu runāt ar kādu.

Kādā brīdī es kļuvu satriekts. Es centos visu izdarīt uzreiz. Es devos pie terapeita, kurš mani nosūtīja psihiatram, un es beidzos slimnīcā, jo man bija pašnāvības problēma.

Tomēr daudzi mani draugi sacīja, ka nekas nav nepareizsar mani, ka diagnoze ir tikai daļa no medicīnas profesijas, kas rada problēmu no tā, kas nav problēma. Viņi mīļi sauca par manu traku.

Pirms man diagnosticēja bipolārus traucējumus, man diagnosticēja ADHD, jo mani simptomi izskatījās tāpat. Es paņēmu Ritalīnu, bet tas mani neuztrauca, tāpēc ārsti teica, ka man nav ADHD.

Es nolēmu runāt par manu stāstu Seattle Times, un cilvēki nāca pie manis uz ielasCampus, kur es strādāju. Viņi teica: "Tas ir arī es, bet, protams, es slēpšu. Tas ir patiešām lieliski, ka tu vari par to runāt. "Es patiešām domāju, ka garīgās veselības un fiziskās veselības nodalīšana nav dabiska. Es domāju, ka aprūpes atdalīšana nozīmē, ka jūs neredzat profesionālu, kad esat slims.

Runājot par manu ārstēšanu, man ir visaptveroša pieejapieeja papildus medikamentiem. Es lietoju zāles manai bipolāriem traucējumiem, un es mēdzu redzēt psihiatru, bet man nav ilgi jāredz viņas. Esmu bijis bez simptomiem apmēram divus gadus. Es daudz gulēju. Būtībā es gulēju tik daudz, cik manam ķermenim vajag. Es īsteno diezgan bieži. Un tad es koncentrēju uzmanību uz cilvēkiem, par kuriem man rūpējas. Es domāju, ka šīm lietām ir sava veida palīdzība - tā ir visaptverošā pieeja manai psihiskajai veselībai.

Uzņemiet 2016. gada maija jautājumu Sieviešu veselība, tagad ir pieejami laikraksti, lai iegūtu padomus par to, kā palīdzētdraugs, kuram ir garīga slimība, padoms par to, kā atklāt diagnozi darbā, un vairāk. Piemēram, dodieties uz mūsu garīgās veselības izpratnes centru, lai iegūtu vairāk stāstu, piemēram, Rūta, un uzziniet, kā jūs varat palīdzēt salauzt stigmati, kas saistīti ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: