/ / Cits iemesls: dzīve ir negodīga: sievietēm ir vairāk problēmu nekā vīriešiem

Vēl viens iemesls dzīve ir negodīga: sievietēm ir vairāk problēmu nekā vīriešiem

sieviete ar kuņģa sāpēm no gremošanas traucējumiem

Runājiet par mocītām ziņām. Jauns patērētāju veselības aprūpes platformas Amino pētījums atklāja, ka sievietes 1,6 reizes vairāk cieš no vispārējiem ģimenes stāvokļiem nekā vīrieši. Amīns skatījās uz ikvienu savā datubāzē, kam no 2014. gada janvāra līdz 2015. gada decembrim bija diagnosticēta vismaz viena no septiņām zarnu problēmām. Viņi atrada: Sievietes, visticamāk, nekā vīriešus, tika diagnosticētas ar sešām no tām (vienīgie vīrieši ieguva vairāk bija resnās zarnas vēzis). Un, ja jums tāds ir, jums ir lielākas izredzes, ka tiek diagnosticēti citi gremošanas traucējumi, atklāts pētījums. Lūk, cik daudz sieviešu ir ietekmējuši katrs nosacījums, un padomi par simptomu saglabāšanu.

Gastroezofageālā refluksa slimība (GERD): Pretējā gadījumā pazīstams kā labs vecs skābes reflukss, GERDietekmē gandrīz 60% sieviešu pētījumā. Tauki un skābi produkti, piemēram, kafija, var izraisīt GERD indikatora simptomus - sliktu dūšu un asas sāpes aiz krūšu kaula, tādēļ, ja bieži jūtat dedzināšanu, mēģiniet ierobežot šīs ēdienreizes vai pilnībā iznīcināt tās. Popping OTC meds un ēšanas mazāku, biežāk ēdieni var arī palīdzēt, too.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Žultsakmeņi: Gandrīz 70 procenti sieviešu pētījumāziņoja, ka viņiem ir "akmeņi", kas faktiski ir sacietējuši holesterīna biti. Ja kāds bloķē izeju uz žultspūšļa žultsvadi, jūs to zināsit: blāvās sāpes, kas atrodas tieši zem krūts sprausta labajā pusē, vaksēs un pazudīs uz dažām stundām, tad kļūs mulsinoša. Ja ultraskaņa parāda, ka jums ir tās, jūsu doc, visticamāk, ķirurģiski būs jālieto žultspūšļa. Lai tos vispirms traucētu, ielieciet plāksni ar šķīstošām šķiedrām. Viens pētījums American Journal of Gastroenterology ka katram papildu 5 gramiem jūs ēdat (labos avotos ietilpst veseli graudi, rieksti un augļu āda, piemēram, āboli un tomāti), jūsu žultsakmeņu risks samazinās par 10 procentiem.

Čūlainais kolīts: Aptaujā ziņoja, ka 54 procenti sieviešu ir bijušidiagnosticēta šāda veida iekaisuma zarnu slimība, kas izraisa baktērijas zarnās, lai izkropļotu imūnsistēmu, lai to uzbruktu. Klusa vēdera krampji, asiņaini caureja un steidzamība (piemēram, nepieciešamība noņemt tieši tagad), un, laika gaitā, čūlas čūlas, kas var izraisīt resnās zarnas vēzi. Nav iespējams to novērst, taču, ja jums tiek diagnosticēts, izvairoties no piena un pikanta ēdiena, var mazināt simptomus un mazināt slimības uzliesmojumus.

gremošanas infogrāfijas

Uzbudināms zarnu sindroms (IBS): Šī hroniskā slimība izraisa arī gremošanupāriet pārāk ātri (um, caureja) vai pārāk lēni (ugh, aizcietējums). Aptaujā gandrīz 75 procenti sieviešu bija IBS, kas bija trīs reizes lielāks nekā vīriešu skaits. Pārtraucošas pārtikas (bieţi likumpārkāpēji, piemēram, alkohola lietošana, tauki pārtikas produkti un piena produkti) novēršana var mazināt tādus simptomus kā krampji, gāze, vēdera uzpūšanās, caureja un aizcietējums; ja tas nav, jūsu MD var parakstīt meds.

Krona slimība: Dokumenti nav īsti pārliecināti, kas to veicslimība, kas sasniedza 55 procentus aptaujāto sieviešu. Viena teorija: vīrusu vai baktēriju infekcija var izraisīt ilgstošu iekaisumu zarnā, kas var izraisīt caureju, zarnu sāpes un pat ādas, locītavu un acu problēmas. Meds var palīdzēt ar simptomiem, tāpat kā dzīvesveida izmaiņas, piemēram, smēķēšanas atmešana un diētas pielāgošana.

Celiac slimība: Glutēna neiecietība bija pērļošanas problēmas70% sieviešu pētījumā un tikai 30% vīriešu. Šis skaits drīz varētu būt lielāks, jo pētījumi liecina, ka celiakija ir pieaugusi. Ja asins analīze parāda, ka jūsu ķermenis un lipeklis nesajauc, jums vajadzēs uzlēkt uz bezmaisīšanas vagonu - tas nozīmē, ka nav kviešu pastas vai cepumi un rūpīgi nolasāmas etiķetes (glutēns var paslēpties neparedzētos pārtikas produktos, piemēram, salātu mērcēšanā). Bet ņemiet sirdi: ir daudz delish maltītes, kas, protams, nav glutēna.

Pievērs uzmanību: