/ / 5-soļu ceļvedis, lai pārtrauktu dzimstības kontroles tableti

5 soļu ceļvedis dzimšanas kontroles tabletes izstumšanai

kontracepcijas tablete

Neatkarīgi no tā, cik pārliecināts esat par pārslēgšanuJaunajai dzimstības kontroles metodei, pārejot no tabletes, var justies tik biedējoši, kā sadusmot ar kādu. Jo īpaši tādēļ, ka, lietojot kontracepcijas līdzekļus, bieži vien tiek zaudēta tonna perks, piemēram, vieglāki periodi, viegls krampji un sejas krāsa, kas izskatās kā Photoshopped.

"Kas sieviete piedzīvo, kad viņa iet offPill atšķiras ārkārtīgi, "saka Sāra Twogood, MD, klīniskās akušeres un ginekoloģijas asistente Keckas Medicīnas skolā Kalifornijā." Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi viņa ir bijusi uz tabletes, un no tā, kāpēc viņa turpināja to sākt. "Par laimi, ja jūs izlemjat, ka ir pienācis laiks pamest savu BC, ir iespējami soļi, lai pāreja kļūtu par dramatisku.

Pirmais solis: reģistrējieties ar savu dokumentu

Ideālā gadījumā jūsu pēcpulles brauciens jāsāk arātri sazinieties ar savu doc, jo īpaši, ja jūs uztraucas par blakusparādībām vai jums nepieciešama alternatīva kontracepcijas metode, saka Twogood. Ja jūs turpināt lietot tableti stingri, lai novērstu grūtniecību, un jūsu periodi nebija ļoti slikti, tad jūs, iespējams, nepamanīsiet daudzas pārmaiņas, saka Kelly M. Kasper, M.D., Indianas Universitātes Veselības aptiekas. Bet, ja tavs normālais cikls sastāvēja no jūsu olnīcām, kas terorizēja ķermeni vai nokrita ikreiz, kad tā jutās tāpat kā tā, dariet tā, kā meitenes skautu dara un sagatavo.

Otrais solis: esiet gatavs

Ja jūsu antikoagulantu apmeklējumi no tante Flo sāp kā ab * tch, pārliecinieties, ka esat ieguvis ibuprofēnu, sildīšanas komplektus un daudzas relaksācijas tehnikas, kas ir ērti, iesaka Twogood. "Ja lietojat lietotni vai kalendāru, kas ir gatavs, lai izsekotu menstruālā cikla simptomus un laiku, var arī palīdzēt sievietēm, kam iepriekš bija neregulāri periodi vai nepatīkami PMS simptomi," viņa saka. Un, ja jūs uzsācāt tableti ar dermatoloģisku iemeslu dēļ, pārliecinieties, ka jums ir laba ādas kopšanas režīms, kas palīdzētu samazināt jebkādas slimības uzliesmojumus, saka Kasper.

Trešais solis: Patiesībā iziet no tabletes

Patiesas pilles ietšanās process irdiezgan pašsaprotami: tikai pārtrauciet lietot tos, vēlams pēc tam, kad esat pabeidzis tablešu iepakojumu, kuru jūs pašlaik esat, saka Sherry Ross, M.D., ob-ginek, kas atrodas Providensas Sentjonas veselības centrā Kalifornijā. Apturot starplaiku vidū, tas var izraisīt neregulāru asiņošanu, traucējot laimīgo ritmu, kas rodas tablešu ēdienkartē menstruālā cikla laikā.

Pierakstīties uz Sieviešu veselība biļeteni, lai saņemtu mūsu jaunāko veselību, svara zudumu, fitnesa un seksa stāstiem, kas tiek piegādāti tieši uz jūsu iesūtni.

Ceturtais solis: lai jūsu ķermenis dara savu lietu

Dažām sievietēm - korekcijas periods pēc došanās"Twogood" saka, ka Pill tablete var būt taisnākais vingrošanas gredzens - smagāks laiks, sāpīgi krampji, garastāvokļa svārstības un pūtītes, kas piemērotas vidusskolas gadagrāmatas attēlam. Flipīdā gadījumā, ja Jums ir bijušas krūšu jutīgums, galvassāpes, slikta dūša vai nopietna asiņošana, lietojot tableti, šiem efektiem vajadzētu izzust diezgan ātri, kad esat pārtraucis lietot šos līdzekļus. (Phew.) Jūsu parastā cikls parasti atgriezīsies vienu vai divus mēnešus pēc Pill lietošanas. Ja jūs esat TTC, daudzi eksperti saka, ka jūs varat grūtniecību nekavējoties pārtraukt.

Piecis solis: uzmani uz lietām

"Pēc tam, kad esat no Pill, jums jāgaida divivai trīs mēnešus, lai redzētu, kas notiek ar menstruālo ciklu, "saka Ross. Līdz ar to jūsu ķermenim vajadzētu atgriezties pie rūpnīcas iestatījumiem. Bet, ja jūs izmantojat trīs mēnešu atzīmi un jūs joprojām nesaņemat regulāru periodu, Sakiet Kasperam, lai gan pārliecinieties, ka jūsu hormoni darbojas normāli. Tas pats attiecas uz neregulāru vai biežu asiņošanu (piemēram, katru stundu mērcējot spilventiņu vai tamponu) vai sāpēm, ko nevar kontrolēt OTC meds. kaut kas izklausās, vienmēr iet ar savu zarnu.

Pievērs uzmanību: