/ / 9 Lietas, kas jāzina par jūsu pielikumu

9 lietas, kas jums jāzina par jūsu pielikumu

pielikums

Vēsturiski pielikums ir domāts kātīri vestiģisks orgāns - bezjēdzīgi paliekošie no evolūcijas procesa. Bet pēdējā laikā ārsti sāk brīnīties, vai tas patiešām var būt labvēlīgs mērķis. "Nesen daži jauni pierādījumi liecina, ka papildinājums var būt nozīmīgs labu baktēriju atjaunošanā jūsu ķermenī," saka Nicet Sonpal, M.D., Ņujorkas Touro Medicīnas koledžas klīniskās profesora asistents. "Tas tiek uzskatīts par labu baktēriju un floras krātuvi, kas, iespējams, varētu palīdzēt atjaunoties gadījumā, ja notiek antibiotiku izraisītais postošais nāves cēlonis" (lai gan, ja tas ir noņemts pēc apendicīta cīņas, jūs joprojām teiksim pilnīgi labi, saka Sonpal.)

pielikums

Ja jūsu papildinājums izplūst un neārstē, tas irvar izraisīt nopietnas (lasīt: letālas) nepatikšanas. Un, lai gan nav reāls veids, kā nodrošināt, ka jums nekad nebūs papildinājumu problēmu, ir lietas, ko varat darīt, lai samazinātu biedējošu komplikāciju, piemēram, apendicīta, risku. Saskaņā ar Merilendas Universitātes Medicīnas centru, jūsu augļi un veggie ēdieni, kā arī šķiedrvielu bagātinātā diēta var palīdzēt novērst jūsu pievienošanos no iekaisuma un galu galā pārrāvuma.

pielikums

Jūsu pielikums būtībā ir mazliet caurule (tāizskatās kā garš balons, kas ir deflēts), un, kad viens no galiem tiek bloķēts, tas var radīt nopietnas problēmas. Kā tas notiek, ja fekālijas-yeep, sakapļūdens, tas saka, saka Sonpal. Tātad, kāpēc saglabāt jūsu gremošanas sistēmu veselīgu ar diētu ar augstu šķiedrvielu ir tik svarīgi, lai papildinājums veselīga uzturēšana regulāri palīdz nodrošināt, ka lietas var palaist caur jūsu sistēmas bez aizsprostojumiem.

pielikums

Jūsu pielikums atrodas apakšējā labajā stūrīJūsu vēdera kvadrantā, bet nepatikšanas pazīmes ne vienmēr ir ļoti vienkārši. "Pirmā apendicīta pazīme patiešām būs sāpes ap vēdera pogu," saka Sonpal. "Pēc tam sāpes pāriet uz vēdera labo pusi." Pat pēc tam, kad tas pārvietojas, ne vienmēr ir tik viegli pateikt atšķirību starp sāpēm, kas saistītas ar jūsu papildinājumu, un sāpēm, kas saistītas ar jūsu ciklu. Ja jums šajā mēnesī parasti nav sāpes vai sāpes šķiet, ka tas pārvietojas, dokumentam jābūt drošam.

pielikums

Saskaņā ar valdošo pētījumu no American Journal of Epidemiology, jūs nedaudz mazāk attīstīsietiesapendicīts, ja esat sieviete. "Kāpēc tas nav skaidrs," saka Sonpal. "Bet tas var būt saistīts ar lielāku šķiedrvielu uzņemšanu sievietēm." Citiem vārdiem sakot, jūsu smoothie bļoda apsēstība atmaksājas.

pielikums

Zīdaiņu nepatikšanas ir visizplatītākais iemesls, kāpēc Rune ir vaļā uz ER (saskaņā ar pētījumu, kas publicēts ASV Starptautiskais universitātes medicīnas žurnāls. Un visbiežākais visu kuņģa sāpju cēlonis ir - jūs to uzminējāt-apendicīts.

pielikums

Neskatoties uz to, ka apendicīts joprojām radaLiela daļa ER apmeklējumu, ārsti saka, ka tā kļūst retāk sastopama. Saskaņā ar Sonpal teikto, šis samazinājums visticamāk ir saistīts ar pārtikas šķiedrvielu palielināšanos. Paldies, kašķis!

pielikums

Ja jūs savlaicīgi sazināties ar ER, papildinājumu var noņemt laparoskopiski - a.k.a. nav liela iegriezuma un nav rēta. Pēc Sonpal domām, visa procedūra aizņem apmēram astoņas minūtes.

pielikums

"Pēc tam, kad pielikums faktiski pārtrauc, tas izpaužassarežģītāka un bīstama, "saka Sonpal. Kad jums ir apendicīts, attīrīta balonu līdzīga struktūra sāk uzbriest. "Tas ir sava veida kā pūtīte jūsu vēderā, un, kā mēs zinām, veids, kā pūtītes mēdz iet prom, ir popping," saka Sonpal. Ja tas notiks, un jūsu papildinājums uzliesmo, tas sāks noplūst visdažādākās nejaušās lietas (atcerieties, ka visas šīs baktērijas?) Savā ķermenī. Nav labi. Šajā gadījumā dokumentiem ir jāatver vēdera dzīve, jāattīra lietas un jāuzlabo citi orgāni, kurus sabojājusi noplūde, kas var izraisīt ilgtermiņa problēmas, piemēram, sāpes un rētas.

Pievērs uzmanību: