/ / Mel Gibsons ir savas 9. bērns

Mel Gibsons ir viņa 9. bērns

mel gibson

Gūt grūtniecību ne vienmēr ir viegli, un izredzes irjūs zināt vismaz vienu pāri, kas ir cīnījies par iedomāšanos. Tomēr Mel Gibson, šķiet, nav problēma. Viņš tikai paziņoja, ka gaida savu devīto bērnu - savu pirmo ar draudzeni Rosalindu Rossu.

"Mel mīl būt tētis", teica avots Cilvēki. Tas ir diezgan acīmredzams, ņemot vērā Gibsona lauciņu lielumu. Bet Melam ir 60 gadi, kas liek uzdot jautājumu: vai visiem vīriešiem vēl ir labi vecāki gadi?

"Daži vīrieši ir daudz derīgāki nekā citi," saka auglības speciālists Jane Frederick, M.D., HRC auglības medicīnas direktors Orindžas apgabalā, Kalifornijā.

Tam ir daži iemesli. "Vīrieši, kas uztur veselīgu svaru, ēd barojošu diētu, atturas no cigaretēm un marihuānas, kā arī ierobežo alkoholu un kofeīnu, veselīgāk ir spermas ražošana", saka Allison Rodgers, M.D., Ilinoisas auglības centros. Un tas var notikt pat tad, ja tie ir veci, lai būtu grandpa.

Ģenētika var būt arī faktors, saka Frederiks, tāpēc ir iespējams, ka Mela dēli arī sešdesmitajos gados turpinās būt bērni.

Tomēr šī nav norma. "Daudziem vīriešiem, kuri ir 45 gadus veci un vecāki, ir slimības, kas ietekmē auglību," saka Rodžers, kurš atzīmē, ka ar vecumu attīstās veselības problēmas, piemēram, aptaukošanās, diabēts, sirds slimība un augsts asinsspiediens. "Šie nosacījumi, kā arī citi medicīnas jautājumi, var ietekmēt auglību, kā arī zāles, ko tās ārstē," viņa saka.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Viņa saka, ka vecākiem vīriešiem ir arī vairāk problēmu ar seksuālo disfunkciju, piemēram, grūtības saglabāt erekciju vai spēja izšļakstīties, kas acīmredzami var ietekmēt viņu spēju iedzīt.

Bet citādi vīrieši, kas ir diezgan veselīgi varjoprojām ir bērni, kad viņi ir Mela vecumā. "Vīriešu dzimstība, protams, nesamazinās tādā pašā ātrumā kā sieviešu auglība, bet tas samazinās laikā," saka Frederiks. "Ar labu veselību, cilvēka auglība var iet labi viņa četrdesmit, piecdesmitajos un sešdesmitajos gados."

Pievērs uzmanību: