/ / Selena Gomez atveras par to, ka cīnās ar depresiju un trauksmi

Selena Gomez atver sevī faktu, ka cīnās ar depresiju un trauksmi

Selēna Gomeza

Pagājušajā gadā Selena Gomez atklāja, ka viņai ir lupus, ahroniska autoimūna slimība, kas var izraisīt nopietnus postījumus jūsu organismā. Tagad dziedātājs ir paziņojis, ka viņa aizņem kādu laiku no viņas Revival World Tour, lai risinātu ar depresiju un trauksmi, saskaņā ar ziņojumu no Cilvēki.

"Es atklāju, ka trauksme, panikas lēkmes un depresija var būt slikta dūša, kas var radīt problēmas," viņa stāsta Cilvēki. "Es gribu būt aktīvs un koncentrēties uz to, lai saglabātu savu veselību un laimi, un esmu nolēmusi, ka labākais ceļš ir gaidīt kādu laiku."

Runājot par viņas jautājumiem, Selena irnorādot, cik svarīgi ir piešķirt prioritāti jūsu veselībai. "Man ir jāsaskaras ar šo galvu, lai nodrošinātu, ka es daru visu iespējamo, lai esmu vislabākais," viņa stāsta Cilvēki. "Es zinu, ka es neesmu viens, daloties tajā, es ceru, ka citi tiks mudināti risināt savus jautājumus."

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Saskaņā ar Lupus Foundation of America, Theslimība ietekmē vairāk nekā 1,3 miljonus sieviešu ASV un var izraisīt visu, sākot no izsitumiem uz ādu, līdz smagām locītavu sāpēm līdz depresijai un trauksmei. Nav slimības ārstēšanas, un pašreizējie ārstēšanas veidi var būt ļoti atšķirīgi no cilvēka uz cilvēku. Mēs nosūtīsim Selenai labas vibrācijas, jo viņa koncentrējas uz atveseļošanos.

Lai iegūtu plašāku informāciju par problēmām saistībā ar garīgās veselības problēmām, apmeklējiet mūsu Garīgās veselības informēšanas centru.

Pievērs uzmanību: