/ / 7 Totally Not-Dumb Vagina Jautājumi jums

7 pilnīgi ne-dumb Vagina jautājumi jums

maksts jautājumi

Jūs zināt tos, er sievišķīgs Jautājiet, ka esat pārāk neērti, lai jautātu savām draudzēm - nemaz nerunājot par savu ginekologu? Jā. Mēs visi esam ieguvuši. Tāpēc mēs nolēmām, ka ir pienācis laiks atdarināt aizkaru un pievērsties tiem.

Mēs lūdzām Sieviešu veselība lasītāji iesniedz savu dedzinošo (heh) makti Qs, un pēc tam paņēma tos tieši uz ob-gyn. Noklikšķiniet, lai iegūtu atbildes uz to, kas patiešām ir saistīts ar jūsu dāmu biz.

maksts jautājumi

Vai tas ir normāls, lai izjustos, kad es pēku?

Padomā par kaut kas un tur ir kāds pasaulē, kurš ir ieslēgtsar to. Nopietni. "Ir daudzas lietas, ko izraisa dažādas sievietes," saka Kate Holloway, M.D., Sieviešu veselības institūta San-Antonio ob-gine. "Es negribētu teikt, ka dažas lietas ir normālas vai patoloģiskas." Apakšējā rindiņa: mazliet ieraudzījusi, kad piesitāties sēdeklim, nebūs nodarīts nekāds kaitējums, tāpēc nav nepieciešams izbēgt. Bet, ja tas jūs traucē, jūtas neērti vai arī tas ir saistīts ar dedzinošu sajūtu, konsultējieties ar savu ārstu, lai to runātu, iesaka Holloway.

maksts jautājumi

Kāpēc man ir smaku, balta izlāde?

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.