/ / Poop kapsulas varētu kādreiz ārstēt UTIs un citas veselības problēmas

Kaulu kapsulas varētu kādreiz ārstēt UTI un citas veselības problēmas

sieviete, kam ir deguna kakla smarža

Ārsti, iespējams, ir tikko atklājuši jaunu recepti: kakla.

Tā ir taisnība: Saldēti žāvēti graudiņi tiek darīti visu, sākot cīņā ar aptaukošanos, lai ārstētu vētrainas infekcijas, un kaut kas tāds, ko sauc par fekālo mikrobiota transplantāciju (FMT), varētu būt nākamais lielais medicīnā.

Fecal microbi-whaa? Vienkārši sakot: "Tas ir veselīgs,pirmsskrūvēta donoru izkārnījumos un to nodošanu pacientam, lai ārstētu noteiktu slimību, "saka Jessika R. Allegretti, M.D., Brigamas gastroenterologs un Bostonas sieviešu slimnīca, kas veic transplantāciju.

Pastāv divi izplatīti veidi, kā tas samazinās: caur kolonoskopu (elastīgu cauruli, kas ievietota jūsu ķermenī) vai caur kapsulām jūs norijat. Bet mērķis-lai iegūtu veselīgu, labu baktēriju zarnām-ir tāds pats. "Stool ir galīgais probiotikas," saka Allegretti. "Tas ir miljardu baktēriju konsorcijs, un ideja ir dot dažām no šīm labajām baktērijām atpakaļ kādam, kas tos var iznīcināt."

Protams, mazliet izārstēt visas slimībasno poo nenotiks kādu laiku. Tieši šobrīd ASV fekālo transplantāciju var veikt tikai klīniskajos apstākļos nopietniem zarnu infekciju gadījumiem, kurus sauc Clostridium difficile (C. diff), kuri nereaģē uz antibiotiku terapiju un atkārtojas, saka Allegretti. Vidējais panākumu līmenis ir aptuveni 90 procenti pēc viena transplantāta.

Klīniskajos pētījumos ir vairāk nekā 90 pētījumu.kas ierosina izmantot FMT, lai izmeklētu dažādus veselības jautājumus. Tātad, ko mēs varam sagaidīt turpmākajos gados? Šeit tikai daži no daudzajiem veidiem, izkārnījumi, varētu veicināt jūsu labklājību nākotnē.

Aptaukošanās
Formula veiksmīgam svara zudumam varētu kādreiz ietvert ēdienu, kas sautētas ar līmi, liofilizētas tabletes. Yum. Masačūsetsas vispārējās slimnīcas pētniekiBoston plāno izpētīt, kā FMT caur kapsulu formu ietekmē aptaukošanos. Tas ir jēga: citos pētījumos (piemēram, šajā pētījumā no Stanforda) konstatēts, ka aptaukošanās cilvēkiem ir mazāk dažādas zarnu baktērijas nekā to mazākās kolēģi, kas liecina, ka daudzveidīgāka zarnu populācija ir laba ziņa jūsu jostasvietai.

Kapsulas ir arī aizraujoša kolonoskopa alternatīva, jo tās var būt "uzturēšanas terapija", saka Allegretti. Galu galā: "Jūs nevēlaties kolonoskopiju darīt katru nedēļu," viņa norāda.

Iekaisuma zarnu slimība
Klīniskie pētījumi.Gov saraksti 28 pašreizējie pētījumi par FMT, lai ārstētu iekaisīgu zarnu slimību (IBD). Amerikas Gastroenteroloģijas asociācijas pētījumi jau ir parādījuši dziedinošos ieguvumus. Slikts ir tāds, ka, tā kā IBD ir neregulāri iedarbīgas GI sistēmas produkts, un pētnieki norāda, ka atšķiras zarnu baktērijas starp IBD slimniekiem un veseliem cilvēkiem - varbūt FMT (un labāku baktēriju ievadīšana kāda ķermenī) varētu palīdzēt cīņā slimība.

Urīnceļu infekcijas
Cieš no hroniskas UTI? Nesen klīniskajā pētījumā no Vašingtonas universitātes varētu būt atbilde: pētnieki tur veiksmīgi ārstēja sievieti ar recidivējošu urīnceļu infekcijas, izmantojot FMT. Kāpēc tas var būt ārstēšanas iespēja nākotnē: daudzi pret zāles rezistenti organismi (kas var liegt jums reaģēt uz antibiotikām), šķiet, ir saistīti ar baktērijām, kas kolonizē jūsu resnās zarnas, liecina pētnieki. FMT varētu potenciāli dažādot mikrobiomu, pievienojot dažādas (labas) baktērijas, kas varētu atjaunot zarnu.

Smadzeņu traucējumi
FMT sasniedzamība kādu brīdi varētu pārsniegtzarnas "Ir arī neiroloģiskas slimības, par kurām tiek skatīts arī", saka Allegretti. Kaut arī daudzi pētījumi ir provizoriski, daži pētījumi liecina, ka multiplās sklerozes attīstība ir saistīta ar zarnu baktērijām; un nelieli gadījumu pētījumi arī liecina, ka FMT varētu mazināt Parkinsona slimības sāpes.

Pievērs uzmanību: