/ / Vai ir labākais dienas laiks, lai aplaustītu?

Vai ir labākais dienas laiks, lai aplaustītu?

sieviete, kas sēž uz tualetes, nogremdēt

Tas, ka kucēniņu bikses nebija vienīgā zvaigzne 2016. gada Super Bowl reklāmās. ICYMI: Poop arī nozaga uzmanību!

Ar ne vienu, bet divi ar ekskrementiem saistītas reklāmas, viss internets izcēlās nenobriedušās giganās. Lūk, viens no tiem:

Going skaits divi ir avots daudziem jokiem unmemes, bet neaizmirsīsim, cik svarīgi ir mūsu labklājībai. Kas iznāks zem lūkas, galu galā iznāks šāviens, un jūsu zarnas neapstājas ne uz ko vai kādu citu. Bet vai ir optimāls dienas laiks, lai ļautu kauliem zaudēt (izņemot, jūs zināt, NAV piecas minūtes pirms darba intervijas)?

"Lielākajai daļai cilvēku labākais laiks un regulārilaiks ir no rīta ", saka Kenneth Koch, M.D., galvenā nodaļa par gastroenteroloģiju Wake Forest Baptistu medicīnas centrā. Tas ir tāpēc, ka, kamēr jūs bijāt snoozin ', jūsu tievo zarnu un resnās zarnas bija aizņemti apstrādājot pārtikas jūs ēda dienu iepriekš. Šī pārtikas produkts parasti iet caur ķermeni, kad jūs sākat no rīta, un lielākā daļa no mums 30 minūšu laikā pāriet uz vannas istabu, saka Kočs.

Tāpat kā izlaižot rīta kafijunomestu visu dienu, tavi zvīņi arī mīl paradumus. Un tas steidzas strādāt, nevis iet rīta ikdienas ēdienus ar zarnu kustībām, saka Kočs. Tas ir tad, kad nelīdzenums sāk izkļūt.

Zelta kakla regularitātes likums: Viss, kas notiek no vienas zarnas kustības nedēļā līdz trīs reizes dienā, ir normāls, saka Stephen B. Hanauer, M.D., Ziemeļrietumu medicīnas gremošanas centra medicīnas direktors. Tas ir plašs diapazons, bet atrodiet to, kas jums ir piemērots un padara jūsu "Tootsie Rolls" nokrāsu kā pulksteņa mehānisms.

"Labākais veids, kā regulāri ir zarnu paradumiesiet regulāri lietās, kas ietekmē zarnu paradumus, "saka Hanauer. Galvenais faktors: jūsu diēta. Kafija, augļi, veggies un šķiedra sniedz jums palīdzību, kas dos jums iet. Tātad, ja jūs fotografējat par regulāru plkst. M.p. pirms došanās uz priekšu, sāciet dienu ar šķiedrajām brokastīm un kafiju. Ne tikai pirmdienās vai trešdienās, bet arī katrs diena Tādā veidā jūs zināsiet tikai tad, kad mēģinājums notiks.

"Cilvēki, kuriem ir modeļi un regulāri ieradumispēj tos izmantot, "saka Hanauer. Jums vajadzēs arī veidot vannas istabu pārtraukumu jūsu sagatavošanās grafikā, lai jūs netraucētu pa labi, kad nokļūsit vilcienā vai autobusā.

"Jūs varat iedomāties 100 iemeslus, kādi jums navlaiks, "saka Kočs. "Bet, ka ir brokastis, atzīt, ka tas prasa zarnu kustību, un tad ņem laiku. Tā kā jūs nonākat regulārā kustībā. "

Un, ja jūs neietat? Jūsu ķermeņa baktērijas pārveido izkārnījumos gāzi, tādēļ jūs galu galā būs gāzveida un uzpūsti, Hanauer saka. Nav ideāls. Piemēram, tas var izraisīt citus jautājumus, piemēram, aizcietējumu un kairinātu zarnu sindromu, ja jūs to turat pārāk ilgi, saka Kočs.

Apakšējā rinda: neignorējiet ķermeņa atgādinājumus un nedariet laiku, lai pamestu žurnālu, kur tas pieder. Bonusa punkti, ja jūs varat to izdarīt pirms rīta pārvietoties.

Pievērs uzmanību: