/ / Kā jūsu garīgie uzliesmojumi mainās pēc vecuma

Kā jūsu garīgie uzliesmojumi mainās pēc vecuma

sieviete publiskajā tualetes istabā

Atmiņas zudums, vājāki kauli, ādas sagging. Vecāku audzināšanas ainava ne vienmēr izskatās tik skaista. Hell, pat jūsu vannas istabas paradumi mainās. (Atvainojos, lai pamestu jūsu parādi.)

Kad mēs esam vecāki, mēs parasti esam uzņēmīgākiaizcietējums un caureja, daļēji tādēļ, ka mēs varam mazliet izmantot, ēdot mazāk pārtikas, ēdot ar mazāku šķiedrvielu vai uzņemot dažus medikamentus, kas varētu vai nu aizsprostot vai paātrināt lietas pārāk ātri, saka Gina Sam, MD kuņģa-zarnu trakta kustības centrs Ņujorkas Sinaja kalna slimnīcā.

Piemēram, meds, piemēram, kalcija kanālu blokatori(asinsspiedienu), sāpju zāles, tādas kā narkotikas, antacīdi ar kalciju un alumīniju, dzelzs piedevas un daži antidepresanti var izraisīt aizcietējumus, viņa saka.

Ar vairākiem gadiem zem jostas jūs varat likvidētsūdzas Sam, kam trūkst muskuļu tonusa zarnu muskulatūrā, kā arī vēdera muskuļos. "Ķermenis vienkārši mainās un lietas kļūst brīvākas," viņa paskaidro. Vairāk sveces dzimšanas dienas torte arī var izraisīt peristaltikas samazināšanos, zarnu muskuļu kontrakciju, kas var izraisīt aizcietējumus.

Galvenais, lai visu pārbaudītu: Dzeriet daudz ūdens, vingrojumi (izstrādājot, burtiski satver jūsu GI traktu un var palīdzēt uzturēt lietus plūstoši), un jūsu vēlēšanās dienā jālieto apmēram 25 līdz 50 gramus šķiedrvielu.

Attiecībā uz to, kas ir "labi", kad runa ir par jūsu kakla: "Normāls ir tas, ko jūs sakāt," saka Richard Benya, M. D., gastroenterologs un Loyola Universitātes veselības sistēmas direktors. "Dažiem cilvēkiem, kuri dodas divas reizes dienā; citiem, tas ir katru otro dienu. Konsekvence laika gaitā nosaka normālu. "

Pārliecinieties arī, ka esat kopā ar savuseansi. Benja saka, ka jūs vēlaties iegūt skrīningu vēzi 50 gadus agrāk, ja jums ir ģimenes anamnēze vai riska faktori, piemēram, Krona slimība. Āfrikas-amerikāņu sievietes jāpārbauda 45 vietā, nevis 50, viņš saka. "Kols vēzis ir otrais cēlonis vēža izraisītajiem nāves gadījumiem, un to var novērst, ja jūs agrāk uztversit to," viņš saka.

Pievērs uzmanību: