/ / 5 Atbildes uz jūsu Burning Jautājumi par medicīnisko marihuānu

5 Atbildes uz jūsu Burning Jautājumi par medicīnisko marihuānu

medicīniskā marihuāna

Neatkarīgi no tā, vai esat augsti lidojošsvai jūs esat droši vien dzirdējuši, ka šogad Ņujorkā tika atvērtas pirmās astoņas medicīniskās marihuānas aptiekas (vēl ar vēl 12 vēlāk, 2016. gadā). Bet pirms putekļu no šī bļoda, ko jūs iegādājāties koledžā Phish koncertā, ir dažas lietas, kas jums jāzina par to, kā šie pot veikali darbosies:

1. Jūs to nevarat smēķēt
Pēc Ņujorkas štata gubernatora Andrew Cuomo'snosacījumi, šo medicīnas marihuānas tirgu patroni netiks apgaismoti. Likums, kas legalizē aptiekas, tikai legalizē marihuānas pārdošanu, kas ir pārstrādāta par tinktūru, eļļu, tvaikiem vai tableti, tāpēc neplāno saskatīt savienojumu rindas un speciālas brūnogļu rindas, kas ierīkotas pie Amsterdamas. Turklāt 2015. gada jūlijā Ņujorkas Veselības departamenta Veselības departaments piešķīra licences tikai pieciem uzņēmumiem, lai augt un izdalīt šos produktus.

2. Ne visiem būs pieejams
Protams, tie ir medicīniska marihuānas ambulances, tāpēc tie būs tikaipārdodot pacientiem ar likumīgu medicīnisku apstiprinājumu. Un ierobežojumi ir diezgan grūti, jo sākuma nedēļā, mazāk nekā 100 pacienti Statewide tika apstiprināti pirkt pot.

3. Faktiski apstiprināto nosacījumu saraksts ir īss
Tālāk ierobežot klientu kopumu ir saraksts arslimības un apstākļi, kas atbilst apstiprināšanai. Programma pieļauj tikai medicīniskās marihuānas pārdošanu sertificētiem pacientiem ar nopietnām saslimšanām, piemēram, vēzi, HIV / AIDS, Parkinsona slimību, ALS, multiplo sklerozi, epilepsiju un IBS.

4. Jums jāpiesakās
Un kļūstot par vienu no atlasītajiem mazajiem ar piekļuvinav tik vienkārši, kā mirgot ārsta piezīme. Jums būs īpaši jāapstiprina ārsts, kurš valstī ir reģistrēts, lai iegūtu medicīnisko marihuānas ID karti. Saskaņā ar pētījumu, pašreiz ir reģistrētas tikai aptuveni 150 M.D. Ņujorkas štata administratīvās medicīniskās marihuānas Wall Street Journal.

5. Šie nav rietumu krasta noteikumi
Ņujorka pievienojas citām valstīm, tostarpKalifornijā, Kolorado un Vašingtonā, kur ambulances jau darbojas likumīgi, taču astoņi, kas 7.janvārī atradās Ņujorkas štatā, nedarbojas ar tādiem pašiem noteikumiem kā viņu rietumu krasta kolēģi. Piemēram, Kolorādos, kur ir vairāk nekā 1000 ambulanču, ar 600 vienīgi Denverā, lietas, šķiet, ir daudz niecīgākas, jo ir daudz anekdošu tiem, kuri ir diezgan viegli apguvuši ID kartes. Tikmēr Kalifornijā medicīniskā marihuāna tika legalizēta pirms 20 gadiem, un valsts mēroga regulējuma trūkums ļāva izveidot nelikumīgas ambulances un viegli piekļūt ganjai. Likumi dažādās valstīs atšķiras, un Cuomo īpaši rakstīja nosacījumu Ņujorkas likumā, kas likumdevējiem ļauj jebkurā brīdī izvilkt spraudni, ja viņi uzskata, ka ambulances kļūst par veselībai bīstamu.

Pievērs uzmanību: