/ / Pārsteidzošs veids, kā viena valsts cīnās pret gonoreju

Pārsteidzošs ceļš Viena valsts cīnās ar gonoreju

STD gadījumi ASV pirmo reizi kopš 2006. gada pieaug, un viena valsts domā, ka tās ir atradušas problēmas risinājumu: vairāk jāmaksā par alkohola lietošanu.

Pētījums, ko veica Floridas universitāteanalizēja Maryland STD likmi pirms un pēc tam, kad viņi paaugstināja alkohola cenu par trim centiem par vienu dolāru 2011. gadā. Viņi atrada pārsteidzoši: gonoreju likmes samazinājās par 24 procentiem.

Pētījumā, kas tika publicēts American Journal of Preventive Medicine, zinātnieki analizēja gadījumu skaituHlamīdijas un gonoreju ziņoja ASV Valsts ziņojamo slimību uzraudzības sistēmā no 2003. gada janvāra līdz 2012. gada decembrim. Gonoreju likmes samazinājās (lai gan nemainījās hlamīdiju līmenis).

Rezultātā pētnieki rakstīja: "Alkohola nodokļa paaugstināšana var būt efektīva seksuāli transmisīvo infekciju samazināšanas stratēģija."

Iepriekšējais pētījums ir atklājis, ka uz augšualkohola nodokļi samazinās, cik daudz alkohola cilvēki dzer. Un, kad cilvēki dzer mazāk, viņiem parasti ir drošāks sekss (kas tad parasti samazina viņu risku saslimt ar STS).

Tā ir laba ziņa, ņemot vērā, ka centri parNo slimības kontroles 2014. gada STD uzraudzības ziņojums, kas tika izlaists novembrī, parādīja, ka STD likmes pieaug ASV. Saskaņā ar ziņojumu, hlamīdiju gadījumu skaits kopš 2013. gada ir palielinājies par 2,8 procentiem, gonoreju gadījumu skaits ir palielinājies par 5,1 procentiem un sifilisa gadījumi ir pieauguši par 15,1 procentiem. procenti.

"Alkohola nodokļa paaugstināšana var būt efektīva seksuāli transmisīvo infekciju samazināšanas stratēģija."

Zinātnieki, kas strādāja pie jaunākā pētījuma teica Baltimore Saule ka viņi meklēja, lai redzētu, vai ir kāds citsiemesli, kādēļ gonoreju likmes varētu būt tik ievērojami mainījušās un netika atklātas jaunas valsts mēroga veselības programmas vai iniciatīvas, kas varētu to izskaidrot. Viņi arī apskatīja vēsturiskos STD datus par Maryland un neievēroja nekādas svārstības, kas to izskaidrotu.

Attiecībā uz to, kāpēc hlamīdiju līmenis nepazeminājās,Pētījumā pētnieki apgalvo, ka gonoreju gadījumi parasti ir vairāk ģeogrāfiski koncentrēti un lielāki riskam pakļauti (piemēram, vietās, kur vienlaikus ir vairāki partneri). Viņi arī atzīmē, ka cilvēki, kuriem ir hlamīdija, visticamāk ir asimptomātiski, un viņi, visticamāk, to pārbaudīs.

Kaut arī jaunie atklājumi ir interesanti, tie tieši nepierāda, ka alkohola nodokļa paaugstināšanās rada zemākus STD likmes - tikai tas ir saistīts.

Still ...aizraujoši.

Pievērs uzmanību: