/ / Hloe Kardashian atveseļojas no Staph infekcijas

Khloe Kardashian atveseļojas no Staph infekcijas

Khloe Kardashian atgūstas no staphinfekcija, kuru viņa, domājams, ir pacēlis slimnīcā kopā ar savu laulāto vīru Lamaru Odomu. Hloe bija spiesta atcelt daļu savas grāmatas ekskursijas infekcijas dēļ.

Viņa tweeted par viņas veselības pārbaude nedēļas nogalē:

Saskaņā ar TMZ, Khloe attīstījās bojājums viņas kājā, kas kļuva sāpīgs. Viņai bija arī paaugstināts drudzis un pietūkušas dziedzeri, un tas ir bijis sviedri bagātīgi.

Bet kāda ir statiska infekcija?

Tas ir vispārējs infekcijas termins, kas notiek ar Stafilokoku baktērijas, saka kuģa sertificēta infekcijas slimībaspeciālists Amesh A. Adalja, M.D., Pitsburgas Medicīnas universitātes universitātes docents. "Tā ir izplatīta baktērija, kas dzīvo uz cilvēku ādas."

Kaut arī staph var dzīvot uz jūsu ādas, nevis apniktjūs varat inficēties ar stafu caur ādas pārtraukumu, piemēram, griezumu vai iekaisumu. Pēc tam tas var radīt ādas bojājumus, bet var arī inficēt jūsu asinis un izplatīties visā organismā. "Tas nav jautri, neatkarīgi no tā, kur infekcija ir," saka Adalja.

Staph infekcijas parasti ārstē arantibiotikas, bet cik daudz un cik ilgi tas būs nepieciešams, lai atgūtu, atkarīgs no tā, kur infekcija ir un cik nopietna tā ir. (Ja tas nonāk tavā sirdī, piemēram, mēs runājam par mēneša ilgu atveseļošanos, ja tas ir tikai tavā ādā, tas, iespējams, ir nedēļām). Tomēr Adalja norāda, ka Khloe droši vien dara labi, jo viņa ir pēdējā laikā ir daudz tweeting.

Tas nav neparasti, lai iegūtu Staph infekcijuslimnīca, tāpat kā Khloe, ir, un tas bieži notiek, ja kāds to uzņems. Tā kā pacientiem un pat aprīkojumam ir tik daudz mikrobu, kas ir peldošs, tas ir viegli kaut ko noķert, jo īpaši, ja jūs ciešā kontaktā ar kādu, kuram ir dīglis (un saskaņā ar Slimību kontroles un profilakses centru - vienu no no trim cilvēkiem tas ir uz viņu ādas). Cilvēki var arī saņemt meticilīnrezistentu Staphylococcus aureus (MRSA) pēc slimnīcas apmeklējuma, kas ir nopietna, dzīvībai bīstama staph infekcija, kas ir izturīga pret daudzām antibiotikām.

Attiecībā uz prasību par stresu ... Adalja saka, ka viņš nav informēts par tiešu saikni, bet norāda, ka trauksme var negatīvi ietekmēt cilvēka imūno sistēmu, padarot to grūti atgūties no jebkuras slimības.

</ section>
Pievērs uzmanību: