/ / Kāpēc šīs sievietes sāka bezpeļņas visu par Poop

Kāpēc šīs sievietes sāka bezpeļņas visu par Poop

Andrea Meyer un Megan Starshak tikās2008. gada vasarā, kad viņi abi bija divdesmito gadu sākumā, un viņi brīvprātīgi piedalījās vasaras nometnē bērniem ar iekaisīgu zarnu slimībām (IBD). Viņi to tūlīt aizsita, iespējams, tāpēc, ka viņiem bija līdzīga humora izjūta (lai gan Megana joki, ka viņai bija pārāk daudz brunete, un viņai bija jāpiesaka Andrea, lai "pievienotu blondīnei").

Abām sievietēm ir autoimūnas slimības, kas ietekmēto zarnu traktā (Andrea ir Krona slimība, un Meganam ir čūlains kolīts). Ikviens, kas pazīstams ar IBD, zina, ka tā ir sliktāka nekā tikai caureja, piemēram, saindēšanās ar pārtiku vai kuņģa bojājums; tas ietver izsīkumu, dehidrāciju, svara zudumu, krampjus, drebuļus, svīšanu un pilnīgu apetītes trūkumu.

Andrea un Megan saistīti ar to, ka viņuJaunieši bija piepildījuši testus, dažādas zāles, hospitalizāciju un vairāk neērtu sarunu nekā viņi varēja rēķināties. "Jums ir izvēle, lai ļautu slimībai pārņemt vai kaut ko darīt, un mēs abi vēlējāmies kaut ko darīt," viņi pastāstīja WomensHealthMag.com. "Mēs redzējām, ka viens otru."

Pēc nometnes Andrea un Megan sazinājāsinfo un atgriezās to attiecīgajās pilsētās (Megan, tas nozīmēja Milvoki; Andrea, Čikāgā). Tā kā jaunākās koledžas absolventi savās pirmajās darbavietās ilgu laiku pavadīja datoru priekšā visu dienu ... un viņi daudzkārt aizpildīja šo laiku, rakstot viens otram.

"Ikviens, kas ir pazīstams ar IBD, zina, ka tas ir sliktāks nekā tikai caurejas cēlonis."

Vienā no viņu e-pasta vētrām viņi dodasuz priekšu un atpakaļ par dažādajiem veidiem, kā pieaugušie un bērni ar IBD runā par savām slimībām, atzīmējot, kā bērni ir nedaudz biežāki. Andrea teica: "Dažreiz es vēlos, lai man būtu T-krekls, kas sacīja:" Man ir Krona, uzdod man to par to. "" Megan, kurš ir grafiskais dizainers, teica: "Pagaidiet, es to varēju to izstrādāt! Es gribu arī šo kreklu! "

Tātad sievietes sāka ar T-krekliem. Viņu organizācijas mērķis, ko viņi sauca par Lielo zarnu kustību, bija nevis līdzekļu piesaistīšana; tas bija tikai, lai sarunu turpinātu. "Krona un kolīts ir neredzamas slimības, un mēs gribējām, lai tie būtu redzami," saka Megan un Andrea. "Gatavojot gudru grafisko tēju, cilvēki, kas mūs ap sevis, bija sākumpunkts, tad mēs varējām iekļūt mūsu pašu stāstu detaļās. Mēs varētu teikt:" Man ir šie simptomi. Tas ir tas, kā viņi ietekmē mani. Mans IBD ir vairāk nekā tikai gadījuma rakstura vēders nepatikšanas. ""

Lielā zarnu kustība tagad publicē rakstus,dalīties ar faktiem un skaitļiem par IBD, kā arī sniedz citus resursus un instrumentus, lai iegūtu vārdu. Divas dāmas pārdod krekli un organizē neoficiālus sabiedriskos pasākumus cilvēkiem ar IBD, lai tērzētu ar citiem, kuri saņem to, ko viņi gaida. Tagad, kad The Great Soap Movement ir savu piekto gadu, Megan un Andrea saka, ka tas ir pārejas posmā. Viņi izveido informācijas paketes un izglītības programmas vietējām skolām, jo ​​viņi nevēlas, lai citi bērni tiktu noraidīti kā viņiem (viņiem vairākkārt ir teicis, ka viņiem "ir tikai jutīgi kuņģi").

"Krona un kolīts ir neredzamas slimības, un mēs vēlējāmies, lai tie būtu redzami."

Kopš sākuma Megan un Andrea saka, ka viņi esamsaglabāja jēdzienu "kustība" pēc būtības. "Mums patīk būt uz šīs zemes izpratnes līmeņa, redzot, ka cilvēki kļūst atvērtāki un pēc tam nodod to nākamajai personai," viņi saka. "Mēs nepārtraukti pazemojāmies ar ietekmi, kāda mums ir. Ne tikai svinēt gadījuma rakstura 10 000 ASV dolāru ziedojumu, lai gan mums patiešām patīk šie. Tas ir mazliet brīži: mēs saņemsim e-pastu no kāda, kas saka:" Es patiešām cīnījos, un uzrakstītais raksts man palīdzēja mani saskatīt manu slimību pavisam jaunā veidā. "" Viņiem pat bija pusaudzis, kurš uzņēma savu vecāko portretu fotoattēlu vienā no viņu T-krekliem.

Ja jūs zināt kādu, kuram ir gremošanas problēma, nēvienkārši vilni to, teiksim Megan un Andrea. "Patiesi jautā viņiem par to," viņi saka. "Dažreiz mums vajadzīga liela palīdzība, piemēram, operācijas sākšana un roku turēšana, kamēr mēs raudājamies, un dažreiz mēs esam izsmelti un vienkārši ir nepieciešams, lai kāds nāktu un skatītos televīziju. Labs draugs ir priecīgs abos gadījumos. Tas ir tas, ko mēs atradām viena otrai. "

Lai iegūtu plašāku informāciju par IBD, apmeklējiet Amerikas Krona un Kolīta fondu.

Pievērs uzmanību: