/ / Jaunas vadlīnijas ierosina gaidīt līdz 45 gadiem, lai sāktu mammogrammu

Jaunas vadlīnijas liek gaidīt līdz 45 gadiem, lai sāktu mammogrammu

Amerikas vēža sabiedrība (ACS) veica apārsteidzošs paziņojums šodien: organizācija tagad iesaka sievietēm ar vidēju risku saslimt ar krūts vēzi, sākot mammogrammus 45 gadu vecumā, un katru gadu tos turpina saņemt līdz 54 gadu vecumam. Šajā brīdī sievietes to vajadzētu saņemt katru otro gadu tik ilgi, kamēr viņi "ir veselīgi un" paredzamais dzīves ilgums ir 10 gadi vai ilgāk. "Šīs ir diezgan lielas izmaiņas no iepriekšējā ieteikuma, ka mammogrami un klīniskās krūts izmeklējumi notiek katru gadu, sākot ar 40 gadu vecumu.

Interesants postenis arī iekļautsVadlīnijas: ACS arī neiesaka veikt krūts vēža skrīninga klīniskajos krūts izmeklējumus sievietēm ar vidēji lielu riska pakāpi jebkurā vecumā, tādēļ vairs nevarat saņemt krūšu izmeklējumus, kad saņemat papēžu asiņošanu. ACS publicēja šīs jaunās pamatnostādnes 2009 Amerikas Medicīnas asociācijas Vēstnesis.

Tātad, kas notiek pēc izmaiņām?

Pierādījumi liecina, ka mammogrami var atgriezties nepatiesi pozitīvi, kas izraisa papildu pārbaudes un sāpīgas biopsijas sievietēm, kurām tie faktiski nav nepieciešami.

"Pašlaik lielāks uzsvars tiek likts uz novērtēšanukaitējums, kas saistīts ar skrīningu, "ACS saka jaunajās vadlīnijās." Novērtējot pabalstu un kaitējumu līdzsvaru; un atbalstot vērtību, izvēles, informētas lēmumu pieņemšanas un ieteikumu mijiedarbību. "

Gandrīz 232 000 sieviešu tiks diagnosticētaskrūts vēzis šogad, saskaņā ar ACS, un vairāk nekā 40 000 mirs no slimības. Pēc plaušu vēža tas ir otrais lielākais sieviešu vēža izraisītās nāves cēlonis ASV.

ACS rūpīgi teica, ka, lai gan tā navilgāk sievietes vecumā no 40 līdz 44 gadiem saņem mamogrāfiskos datus, viņiem joprojām ir jābūt iespējai to darīt. Organizācija arī teica, ka arī sievietēm vecumā no 55 gadiem jābūt iespējai gūt ikgadēju mammogrammu, ja viņi vēlas. Sievietēm vecumā virs 40 gadiem (vai nu katru gadu, vai katru otro gadu) mamogrāfijas profilakses dienesti ir iekļauti Affordable Care Act, taču pašlaik nav skaidrs, vai apdrošināšanas sabiedrības ierobežos to, uz ko attiecas šie jaunie norādījumi.

"Tas ir ACS" ļoti spēcīgs stāvoklis, kaSievietēm ar vidēji lielu risku nevajadzētu saskarties ar finansiāliem šķēršļiem, pieņemot lēmumus par mamogrāfijas skrīningu, vai nu tad, ja ievēro šos ieteikumus, vai nosver dažāda sākuma vecuma vai skrīninga intervālu priekšrocības un trūkumus, kad ir ieteicams informēt vai kopīgi pieņemt lēmumus, "saka ACS vadlīnijās.

Tas pats attiecas uz klīnisku krūšu izmeklējumu. Ja jūs apmeklējat savu gyno vai primārās aprūpes ārstu un joprojām vēlaties, lai jūsu krūtis tiktu pārbaudītas, tas ir pareizi uzdot.

Pievērs uzmanību: