/ / Douching varētu dubultot jūsu risku attiecībā uz šo vēža veidu

Douching var dubultot jūsu risku šim vēža veidam

douching olnīcu vēzis

Mēs to iepriekš teicām un atkārtosim to: Vagīnas ir pašattīrīšanās, tāpēc tur nulles nepieciešamība veikt papildus mazgāšanu. Pētījumi liecina, ka krampšana var izraisīt veselīgu veselību. Tomēr Slimību kontroles un profilakses centri (CDC) ziņo, ka katra no piecām sievietēm izmanto ierīci, lai apūdeņotu maksts ar ūdeni vai bez receptes, jo tas padara viņu par tīru vai veselīgāku. (Atkārtojiet: tā arī nav.)

Šis ir vēl viens iemesls, kā likt šo dušu: Jaunais pētījums, kas publicēts žurnālā Epidemioloģija konstatē, ka sievietes, kas douched 12 mēnešu laikā nostudējot pētījumā, septiņu gadu pētījuma laikā divreiz biežāk attīstījās olnīcu vēzis, salīdzinot ar sievietēm, kuras nebija pieskāries lietām. Un tas ir neatkarīgi no tā, vai tie pārvadā vai neveic gēnus, kas tiem rada vēzi.

Pārbaudiet, kas vēl padara jūsu maksts skumji:

Pētnieki apskatīja apmēram 50 000 sieviešu, kasir cietā parauga lielums. Un, lai gan viņu rezultāti nenozīmē, ka toksīns tieši izraisa olnīcu vēzi, dati liecina, ka tas varētu palielināt jūsu izredzes. Pētījumā arī norādīts, ka relatīvais risks varētu būt vēl lielāks, jo pētnieki aplūkoja tikai sievietes, kas nesen skāra.

Vai joprojām tiek apspriesta prakse? Padomā par to šādā veidā: CDC lēš, ka katru gadu 20 000 sievietēm tiek diagnosticēts olnīcu vēzis, tāpēc, ņemot vērā, ka jūsu vag pats patiešām ir droša darba tīrīšana (mēs zvērām), vai tiešām ir vērts vilinošs liktenis? Mēs domājam, ka ne.

Pievērs uzmanību: