/ / Vai jūsu ķermenis kļūst izturīgs pret UTI meds?

Vai jūsu ķermenis kļūst pretestīgs pret UTI meds?

uti medikamenti

Urīnceļu infekcijas ir ļaunums, bet viņi esamieguva vienu ietaupīšanas žēlastību: antibiotiku kārta parasti ātri izlauzīs. Dažas stundas mēs esam aizgājuši no augļa stāvokļa līdz spararatam. Ir tikai viena problēma: Dokumenti sāk brīdināt sievietes, ka šo līdzekļu izmantošana pārāk bieži var novest pie tām zaudē savu efektivitāti.

izmantojot GIPHY

"Diemžēl, mēs redzam pretestībuAntibiotikas, ko aizvien vairāk lieto UTI, tas ir kļuvis nedaudz par nacionālo tendenci, "saka Sandibs Vasavada, M.D., Clevelandas klīnikas sieviešu uroloģijas un rekonstruktīvās plaušu ķirurģijas centra uroloģiskais direktors.

Veselības aprūpes amatpersonas brīdināja mūs parAntibiotiku rezistences risks gadiem, bet pacienti (un docs) nav precīzi ievērojuši. Viens no nesen veiktajiem pētījumiem liecina, ka aptuveni 30 procenti ASV pacientu recepšu antibiotiku nav nepieciešami (piemēram, tie tika izdalīti no aukstuma, kas ir vīruss un nereaģē uz baktēriju apkarojošām zālēm).

Katru reizi, kad mēs lietojam antibiotiku, ir baktērijasņemot vērā iespēju praktizēt to cīnīties. Baktērijas, kuras spēj izdzīvot (pateicoties noteiktiem mutācijām vai rezistences gēniem), izturēšanas taktiku nodod nākamajai paaudzei un tā tālāk. 2012. gada pētījumā tika atklāts, ka E. coli (vainagrades aiz lielākās daļas UTI) rezistence pret vienu no visbiežāk izrakstītām UTI antibiotikām, ciprofloksacīns, no 2000. līdz 2010. gadam piecas reizes palielinājās (biežāk antibiotiku lietošana palielina jūsu izredzes veidot taču vasavada saka, ka dažas sievietes izrāda pretestību arī pēc tikai vienu zāļu kārtu.) Brīdis, ņemot vērā pusi no visām sievietēm, viņu dzīves laikā attīstīs UTI, liecina pētījumi, un daži cieš no tiem četras vai vairākas reizes gadā . (Lielākā daļa nav liels darījums, bet tos neārstē var izraisīt nopietnākas nieru infekcijas.)

Tieši tagad, efektīvas UTI zāles, kas navantibiotikas tirgū nepastāv, un profilaktiskās terapijas gadījumā nav daudz pamatīgu pētījumu. (Ir daži pierādījumi, ka dzērveņu var izvairīties no UTI, bet Vasavada saka, ka dokumentos nav zināms, cik daudz jūs vajadzētu dzert, vai cik dzērveņu tabletes jums ir jāņem par labu.)

Tātad, kā jūs varat pasargāt sevi? Vasavada saka, ka pīkstošs pēc seksa, noslaukot no priekšas uz aizmuguri un dzerot daudz šķidrumu (kas uztur jūs peeing un izskalo šo baktēriju) var palīdzēt jums izvairīties no UTI. Un, ja jūs domājat, ka Jums ir urīnpūšļa infekcija, vienmēr vislabāk ir vērsties pie dokumenta un iegūt kultūru, lai pārliecinātos, ka tā ir īsta lieta. Pat ja jūs jūtaties kā jūs varat redzēt UTI sadedzināt jūdžu attālumā, vislabāk ir reģistrēties ar savu doc, lai pārliecinātos, ka ārstēšana ir absolūti nepieciešama.

Gif pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: