/ / Kāpēc daži sievietes ir vairāk pakļauti rauga infekcijām nekā citi

Kāpēc daži sievietes ir vairāk pakļauti rauga infekcijām nekā citi

Kāpēc dažas sievietes ir vairāk pakļautas rauga infekcijām

Vienmēr nieze zemāk? Sievietes, kuras cieš no hroniskas rauga sēnīšu infekcijām, mēdz cieš no vismaz četriem vai vairāk gadiem, saka Natasha Johnson, M.D., Brigham vulvovaginālo slimību centra direktors un Bostonas sieviešu slimnīca. Šeit ir daži no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc jums varētu būt iestrēdzis Moniste bezgalīgs cikls.

1. Jūs pop tabletes
Pirms apciemojat recepti, pārliecinieties, ka jums ir tiešām vajag to. "Cilvēkiem, kuriem ir hroniskas antibiotikas vai kuras bieži tiek turētas, ir paaugstināts rauga infekciju risks," saka Džonsons. Nekad nejutu degšanu un medus visu laiku? Jūs esat laimīgs: dažas sievietes ir vairāk pakļautas antibiotiku iedarbībai nekā citi, viņa atzīmē. Bet kopumā nedēļas garumā ir pietiekami, lai iznīcinātu visus savus veselīgs baktērijas (kopā ar visu slikto stuff), ļaujotraugs pastiprināties un infekcija, kas cirkulē. Dažreiz jūs nevarat kaut ko darīt par skriptu. Tātad uzkrāšanās uz jogurta ar aktīvo acidophilus par nedēļu - baktērijas, kas dabiski atrodas maksts un var palīdzēt ārstēt raugu, saka Džonsons.

izmantojot GIPHY

2. Jūsu asins cukura līmenis ir traks
Pētījumi liecina, ka, ja Jums ir cukura diabēts, jūs varat arī ciest no vairāk infekcijām, kas ir zem ādas joslas (bet Džonsons atzīmē, ka lielāka problēma ir nekontrolēta diabēts). Tātad, ja raugs, šķiet, ir daļēji regulārs notikums (un jūs visu laiku mēmā, super izslāpušies un izsalkuši, vai arī justies kāds tirpšana vai nejutīgums jūsu rokās un kājās), apsveriet redzēt doc. Slikta cukura līmeņa asinīs svārstības var atvērt slāņus, lai raugs varētu augt, saka Džonsons. Tiklīdz cukura līmenis ir kontrolēts vai nu ar zāļu vai dzīvesveida izmaiņām, piemēram, uzturu un fizisko aktivitāti, jūs, iespējams, samazināsiet triecienu.

3. Jūsu imūnsistēmas nomākts
Pārbaudiet zāļu skapi. Jebkas, kas nomāc jūsu imūnsistēmu, piemēram, kortikosteroīdus un prednizonu vai medus, piemēram, Humira, reimatoīdā artrīta gadījumā, var predisponēt jums rauga, saka Džonsons. Tas galvenokārt tādēļ, ka, ja jūsu ķermeņa aizsardzības sistēma nav tip-top formā, tā nevar noturēt visu līdzsvaru. Jūs varētu arī pamanīt raugu citur, piemēram, mutē (bālgani, biezpiena biezpiena slānis uz mēles vai iekšējām vaigiem), saka Džonsons. Konsultējieties ar ārstu, ja uzskatāt, ka tas tā ir. Kaut arī pretsēnīšu zāles var palīdzēt, vislabāk vispirms ir jārisina jautājuma sakne (un visas ārstēšanas izmaiņas, ko var veikt). Apsveriet arī probiotikas, kas var palīdzēt veidot jūsu labās baktērijas, saglabājot problēmas līcī.

4. Jūs veicat izvairīties kļūdas
Neviens nav ideāls. Un kamēr mēs zināt mums nevajadzētu darīt tādas lietas kā, piemēram, sēdēt mūsustinky treniņu drēbes, reliģiski valkā siksnas, atsaukt kokvilnas apakšveļu vai dzīvot bikini, tā notiek. Tātad, lai saberztu raugu uz apmales, sāciet ar savu slikto uzvedību. Johnson saka, ka izlaidiet sieviešu smaržīgos produktus, vienmēr noslaukiet no priekšas uz aizmuguri, pēc HIIT klases noteikti nomainiet un ļaujiet kājām elpot katru reizi un pēc tam (piem., Atteikties no apģērba tikai ar džinsiem). "Tās ir visas lietas, ko jūs kontrolē," viņa saka. "Tos var mainīt, lai samazinātu risku."

izmantojot GIPHY

5. Tas ir jūsu gēnos
Lūk, lieta: Kaut raugs, kas pārsniedz, var būt kaitinošas, mums tas ir mūsu maksts visu laiku zemā līmenī, saka Džonsons. "Divdesmit līdz 50 procentiem sieviešu ir raugs bez simptomiem un ir pilnīgi labi," viņa saka. Tātad, kāpēc daži no mums tikai oh-so-diemžēl saskaras ar niezi? Šis ir lielais bummer: acīmredzot, daži no mums vienkārši ir ģenētiski jutīgi pret problēmu, saka Johnsons. "Jūs arī varētu būt nelaimīga persona, kas, radušās, ir tāda veida raugs, kas izraisa simptomus," viņa piebilst. Labas ziņas Johnson saka, ka jūsu dokuments var noteikt preventīvus pretsēnīšu līdzekļus, kas tiek lietoti reizi nedēļā (vai divas reizes nedēļā, intravagināli). Tad pieskarieties viņas bāzei, lai uzzinātu.

Gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: