/ / 3 Injest medicīnas marihuānas veidi

3 veidi, kā Injest Medical Marihuaana

Lielākais ar banku saistītais šokeris vēl? Nav redzamas korelācijas starp gadījuma marihuānas ieelpošanu un plaušu funkciju. Tas tika parādīts 2012. gada valsts finansētā pētījumā, kura vairāk nekā divdesmit gadus sekoja vairāk nekā 5000 cilvēku.

SAISTĪTĀS: 5. Izmanto medicīnisko marihuānu

Ieelpot to
Šī ir laba ziņa zāļu lietotājiem, jo ​​tas ir ieelpotsdūmi ir ātrākais, visefektīvākais veids, kā organismā iekļūt nezāles. Daži pacienti dod priekšroku iztvaicētājam, kas vienīgi karsē kaņepes, lai to pārvērstu tvaikos bez tā, ka to dedzina. Citiem vārdiem sakot, viņiem ir noderīgi kanabinoīdi, bet nav biežu dūmu vai pelnu atlikumu.

Ingest It
Nezāles var iekļūt arī ceptas preces, piemēram,"pot brownies" - vai šķidras tinktūras ("zāļu" tējas). Problēma ir tāda, ka pods ietekmē ilgst līdz astoņām stundām, salīdzinot ar vienu līdz četrām stundām, kad tiek smēķēts. Bet, tā kā viss, kas iet caur jūsu zarnām, jāārstē ar aknām, stundu vai divas stundas jūtas kaut ko. dozēšana ir grūti un pārspīlēti ir bieži.

Piemērot to
Marihuānu var absorbēt arī āda, izmantojotpankūkalu balzami, losjoni un ziedes. Piemēram, lielais potenciāls plus kaņepju beršana uz problemātiskajām zonām, piemēram, sāpīgas locītavās, ir tas, ka zāles var palikt lokalizētas, nomierinošas īpašas nervu šūnas.

Pievērs uzmanību: