/ / Tas ir cik daudz cilvēku atsakās no poop darbā

Tas ir cik daudz cilvēku atsakās no poop darbā

paklāju darbā

Būsim reāli: ņemot uz-ahem-iet sabiedriskā vietā var izraisīt lielu trauksmi. Tik daudz tā, ka saskaņā ar jaunu aptauju, vairāk nekā puse no mums atsakās no poo jebkurā vietā, bet mūsu vannas istabu privātumā.

Higiēnas uzņēmums Vectair Systems aptaujāja 59pieaugušajiem ASV un 103 ASV dolāros par viņu ķermeņa uzvedību un apmulsuma avotiem. Īsāk sakot, jūs neesat vienīgais jūsu trauksme, kas saistīts ar jūsu dzīvesvietas svinēšanu ārpus jūsu mājām, jo ​​52 procenti cilvēku šeit un 56 procenti cilvēku ārzemēs jūtas pilnīgi neērti, veicot uzņēmējdarbību publiskajā tualetē. (Un izrādās, ka vairāk sieviešu nekā vīrieši ir neērti, lai veiktu darījumu vannas istabā, kas nav viņu pašu.)

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, vissliktākaisVietas, kur iet divus numurus, ietvēra biroju, draugu māju, tualetes telpas, kurās ir tikai viena stāvvieta (jā, ka patiešām iesūc) un restorānos vai bāros.

izmantojot GIPHY

Trauksme ir tik intensīva, ka trešdaļa no pieaugušajiemASV patiešām atsakās strādāt pie darba, ja vien viņiem tā nav. Apvienotajā Karalistē 41 procenti uzskata, ka birojs ir "no-poo" zona, izņemot ārkārtas gadījumus.

Lai gan tas bija ļoti mazs apsekojums, tas irdiezgan universālas bailes. No tā izrietošās smakas un izvadīšanas skaņas ir neizbēgamas, un kas patiešām vēlas, lai visa birojs tiktu uztverts savos personīgajos ieradumos vai viņu gremošanas stāvoklī, vai ne?

Tomēr, kad tev jādodas, tev jādodas. Nākamajā reizē, kad jūs saskataties pēc rīta sanāksmes pēc kafijas tases, atcerieties, ka jūs neesat vienatnē - katra cilvēka ķermenis ir saudzīgs.

Gif pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: