/ / Brīnišķīgas ziņas: Gonoreju var neiznīcināt kādu dienu

Brīnišķīgas ziņas: Gonoreju var neiznīcināt kādu dienu

gonoreja

Neviens nevēlas STD-periodu, tāpēc jūs esatdroši vien (cerams) dari vislabāk, kā jūs varat praktizēt drošu seksu katru reizi, kad tu satvēri zābakus. Turpmāk minēts iemesls, kāpēc tas turpinās. Pētījumi ir atklājuši, ka gonoreja kļūst rezistenta pret antibiotikām, kuras tiek izmantotas, lai apkarotu to.

Šī informācija ir pieklājīgi no jaunā pētījuma no Slimību kontroles un profilakses centra (CDC), kas parādīja gonorejas paraugu procentuālās daļas pieaugumu, kas bija izturīgi pret dažām zālēm.

Pētnieki izskatījās vairāk nekā 5000 gadījumosgonoreju un pētīja, kā viņi reaģēja uz standarta zāļu ārstēšanu. No tiem vairāk nekā 25 procenti bija izturīgi pret tetraciklīnu, gandrīz 20 procenti pret ciprofloksacīnu un vairāk nekā 16 procenti pret penicilīnu.

Gonoreju parasti ārstē un izārstē ar diviemantibiotikas (azitromicīns un ceftriaksons), bet CDC dati atklāja, ka 2,5% no pētītajām kultūrām bija izturīgas pret azitromicīnu (no 0,6 procentiem 2013. gadā) un 0,8 procenti bija izturīgi pret ceftriaksonu (no 0,4 procentiem 2013. gadā).

Protams, ir arī citas narkotiku iespējasārstēšana - tagad - bet ziņas ir satraucoši, vismaz teikt, jo īpaši ņemot vērā to, cik ātri noteiktiem celmiem kļūst izturīgi pret konkrētām antibiotikām.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Lai gan gonoreja parasti ir ļoti ārstējama STD,ja to neārstē, tas var izraisīt neauglību un hroniskas iegurņa sāpes. Un jo ilgāk jūs gaidāt, lai atrastu zāles, kas izārstēs gonoreju, jo lielāks būs risks, ka no tā rodas nopietnas komplikācijas.

Apakšējā līnija: izmantojiet prezervatīvus un praktizējiet drošu seksu. Tas tiešām ir patiešām svarīgs.

Pievērs uzmanību: