/ / Deadly pret narkotikām izturīga Rauga infekcija izplatās ap globusu

Nāvējoši pret narkotikām izturīgā rauga infekcija izplatās apkārt pasaulei

rauga infekcijas baktērijas

Lielākajai daļai no mums, ka niezoša sajūta zemāk tikai nozīmē ātru ceļojumu uz narkotiku veikalā kādu uzticamu ol 'Monistat. Heck, rauga infekcijas dažreiz pat iet pa savām.

Bet, kad rauga infekcija kļūstinvazīvs - tas, kas visbiežāk notiek cilvēkiem, kas atgūstas no operācijas, tas var būt nopietna problēma. Un saskaņā ar brīdinājumu, ko izdevusi slimību kontroles un profilakses centrs (CDC) pagājušajā nedēļā, ir ļoti izplatīta narkotiku rezistence.

Potenciāli nāvējoši baktērijas -Candida auris- līdz šim ir atrasts deviņās valstīs un varizraisīt brūces, ausu un asinsrites infekcijas. Viena lieta ASV jau tika ziņota 2013. gadā. Daži ziņojumi rāda, ka šīs retas celma mirstības līmenis ir aptuveni 60 procenti.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Jautājums ir tāds, ka šī konkrētā versijaparasti nekaitīga infekcija ir ļoti izturīga pret pretsēnīšu līdzekļiem, un veselības aprūpes speciālisti ļoti norūpējies par tā izplatīšanos. Lai padarītu lietas daudzsološākas, C. auris ir grūti, lai ārsti varētu identificēt laboratorijā, tāpēc viņi var palaist garām infekciju pilnīgi, ārstējot pacientus.

Lai gan joprojām ir ierobežoti ziņojumi par to C. auris infekcijas un pacientu iznākumu (daļēji tāpēc, ka tā ir tik grūti identificējama), CDC ievieto visas ASV veselības aprūpes iestādes brīdinājumu par multirezistentu rauga infekciju.

Pievērs uzmanību: