/ / Liela daļa cilvēku, kuri tiek ārstēti ar STS, nav īsti inficēti

Daudzi cilvēki, kuri tiek ārstēti ar STS, nav īsti inficēti

std ārstēšana

Antibiotiku rezistence ir patiešām liela problēma,ļaudis. Tas ir iemesls, kāpēc vienreiz viegli izārdāmās seksuāli transmisīvās slimības, piemēram, gonoreju un hlamīdiju, tagad morfējas dažādos celmos, kurus mēs nevaram ārstēt. Dokumenti ir tādi, lai tos sauc par superbugiem. Šīs baktērijas, vīrusi un parazīti ir slepens AF, un tagad mums var būt potenciāls iemesls, kāpēc viņi ir tik labi, ka pārspēj pašreizējās meds.

Jauns pētījums publicēts American Journal of Infection Control konstatēja, ka vairāk nekā 75 procenti cilvēku, kuri testē negatīvus STS, jebkurā gadījumā saņem antibiotikas.

Pētījums koncentrējās uz slimnīcu neatliekamās palīdzības precēmjo īpaši novērtējot 1103 pacientus, kuriem divu mēnešu laikā bija bijis STD pārbaude. ER ārstiem bieži ir grūtības: ārstēt kādu, kurš sūdzas par ar STS saistītiem simptomiem, uzreiz norādot antibiotikas vai gaidot, kamēr iestājas viņu dzimumorgānu kultūras rezultāti (šajā brīdī pacientam var būt grūti nonākt saskarē ar un / vai jau ir inficējies kāds cits).

Kā liecina rezultāti, lielākā daļa ER docs izmanto"Izturieties tagad, uzziniet, kāda ir bijusi vēlāk" pieeja. Tas nav labi, jo tas nozīmē, ka vairāk cilvēku lieto antibiotikas, ja viņiem nav nepieciešams (tas rada lielāku antibiotiku rezistenci). Turklāt, kā secināja pētījums, kad ārsti aizturēja līdz testa rezultātu atgriešanai, tikai septiņi procenti neārstēto pacientu faktiski pārbaudīja STD pozitīvu rezultātu.

Jūsu uzņemšanas vietas no šī: Pirmkārt, droši vien nav vislabākā ideja doties uz neatliekamās palīdzības numuru, kad jūs sajūta kaut ko bailīgu (nevis nopietnu), kas notiek tālāk. Tā vietā dodieties pie sava ginekologa, kurš spēs pateikt, vai Jums rodas dzemdes kakla iekaisums vai dzemdes kakla kustības maigums (divi simptomi, kas, visticamāk, ir saistīti ar pozitīvu gonoreju un / vai hlamīdiju diagnozēm, saskaņā ar pētījumu) .

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Jums arī vajadzētu informēt viņu, ja jums ir vairākkas pēdējā laikā ir bijis seksuāls partneris (35 procenti pacientu, kuri arī bija pozitīvi). No šejienes jūs un jūsu gyno var strādāt kopā, lai vislabāk pieņemtu lēmumu par jūsu ārstēšanu.

Otrkārt, aizstāvi sevi. Daudzi uzņēmumi mēģina novērst šo antibiotiku rezistences krīzi, izveidojot jaunus un novatoriskus prezervatīvus, kas labāk aizsargās tevi un jūsu partneri no STS - un patiesībā tas ir kaut kas jums gribu izmantot.

Piemēram, LELO, luksusa seksa rotaļlietu zīmols, tikko debuted jauna prezervatīvs sauc HEX (12 dolāri par 12 iepakojumiem, lelo.com). Tā latekss piedāvā unikālu sešstūra struktūru, kas ļauj gumijai būt ļoti plānai, tomēr neticami spēcīgai.

Apakšējā līnija: šie superbugs var būt gudri, bet jūs, draugi, var būt gudrāki.

Pievērs uzmanību: