/ / 7 veselības kļūdas, ko veicat katru nedēļas nogali

7 veselības kļūdas, ko veicat katru nedēļas nogali

nedēļas nogales veselības padomi

Dzeršana. Ceļš Pārāk Daudz

Kā R. Kad kādreiz Kelly to uzrakstīja: "Tas ir brīnišķīgais brīvdienu bērns, es gatavojos mazliet priecāties par mani." Un jautri jums vajadzētu būt, bet mēģiniet saglabāt dzeršanu jūsu veselības labā. "Pārāk daudz alkohola lietošana izraisa dehidratāciju jūsu šūnās, šūnu toksicitāti un aknu bojājumus," saka Prudence Hall, M.D., praktizējošs Santa Monikā. "Es regulāri veicu aknu pētījumus saviem pacientiem, un tiem, kuri lieto alkoholu, ir paaugstināts aknu enzīmu līmenis asinīs, kas nozīmē izteiktu aknu bojājumu. Tā ir novecošanās ātruma recepte. "

Ievērojams piesārņojums arī liek jums palaist garāmsvarīgs snaudes laiks. "Alkohols neveicina dziļu, REM miegu, un jūsu ķermenim patiešām ir nepieciešams labot un detoksicēt, tādēļ jūs pamodieties izsmelti neatkarīgi no tā, cik daudz stundu sekošanas acs esat ieguva," saka Maikls Breus, Ph.D., klīniskās psihologs un autors Miega ārsta diētas plāns: zaudēt svaru labāka miega dēļ.

nedēļas nogales veselības padomi

Līmēšana sev uz sociālo mediju

Kad esat beidzot atbrīvots no jūsu kabīnes būrīun varēsi staigāt pa ielām uz savu laiku, protams, jūs vēlaties piespiest, Insta un čivināt visu, ko redzat. Bet kādi jūsu smadzenes patiešām ir nieze, ir kāda atpūta. "Elektroniskās ierīces mirgojošās gaismas un ātras acu kustības, kas nepieciešamas, lai sekotu jūsu ritināšanas barošanai, kā arī emocionālie ups un kritumi, kas nāk kopā ar sociālo mediju, ir iztukšojami," saka Hall. "Lai cilvēkiem patiešām atpūsties, mums ir nepieciešams redzēt tālu vistas un ainavas un izslēgt mūsu ātrās sadedzināšanas smadzenes, kas paātrina tablešu un sociālo mediju izmantošanu." Arī jūsu spēju aizmigt var arī pārtraukt no pārāk daudz ritināšanas. "Zilā gaisma, ko izstaro no šīm ierīcēm, faktiski apturēs jūsu ķermeņa dabisko melatonīna ražošanu, kas jums ir nepieciešams, lai sāktu miega procesu," saka Breus. Tāpēc ietaupiet Candy Crush agrākai dienai.

nedēļas nogales veselības padomi

Miega pagātnē 10 A.M.

Nedēļas laikā trauksme tiek iestatīta uz stundu(vai trīs) agrāk, nekā jūs gribētu, tāpēc pēdējā lieta, ko vēlaties slēgt sestdienā un svētdienā, to pamodina bez iemesla. Bet pārspīlēt to ar šiem Zzz's nav gudri, eksperti saka. "Šo situāciju mēs saucam par" sociālā strūklas lag ", kas nozīmē, ka jūs faktiski ietekmē savu iekšējo diennakts pulksteni," saka Breus. "Tātad, ja jūs piektdien paliecat prom, gulējietSestdien, apciemojiet līdz sestdienai vēlu un mieriniet svētdienā, jūsu iekšējais pulkstenis vēlēsies to pašu precīzu lietošanu svētdienas naktī, padarot pirmdienas rītu par aptuvenu. "Jūsu labākais solījums ir palikt pie tā paša pamošanās laiks neatkarīgi no tā, ko. Tas varētu būt sāpīgs, taču tas palīdzēs jums izvairīties no pirmās dienas.

nedēļas nogales veselības padomi

2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.