/ / Tas ir tas, kas patiešām notiek pie

Tas ir tas, kas patiešām notiek

pāris cuddling

Jūs varat domāt, ka kāds svešinieks var būt sponētspar murgu - nāc taisnība. Bet ticiet vai nē, kļūstot mājīgam ar pilnām randām, tas ir pilnīgi novecojis, pateicoties arvien populārākajam kaut ko sauc par "cuddle party".

Tātad, kas ir sajūsmas puse, tieši tā?
Šīs fetes nav pilnīgi jaunas. Patiesībā, tās ir apmēram desmit gadus, taču pēdējā laikā tās ir bijušas īpatsvars un arvien vairāk popping visā valstī.

"Cuddle Party ir rotaļīgs sociālais pasākumslai pieaugušie izpētītu saziņu, robežas un mīlestību ", lasījusi tīmekļa vietne, kas ir bezpeļņas organizācija" Cuddle Party ", kas darbojas visā ASV. Jūs varat ierasties pie" Cuddle Party ", lai tiktos ar jauniem cilvēkiem, baudīt pārsteidzošas sarunas, pieskarties pieskarties, būt jautri, praktizēties, lūdzot to, ko vēlaties, praksē teikt "nē", ko jūs nevēlaties - visi apstākļos, kas izveidoti kā droša vieta izpētei un baudīšanai. Jūs pat varat atnākt uz "Cuddle Party", lai tikai iemīļotu! "

Apmeklējot vienu no šiem notikumiem tev izmaksāsdiezgan penny, though. Ročesterā, Ņujorkā, Snatchery viesnīcā 45 minūšu Double Cuddle, kas ļauj vienlaikus piesaistīt divus cilvēkus (tāds, kāds ir nepatīkams trois), jūs maksāsiet 100 ASV dolāru.

Tajā pašā laikā, ja jums ir pieejami 1500 USD, varat to izdarītkļūt par saduļotāju koordinatoru (viņi organizē sapulcējus), glāstīja glābēju (viņi skatās pusi, lai pārliecinātos, vai sekss nenotiek un ka ikviens paliek drošībā), vai apbērt caddy (viņi pusei palīdz glābējus). Tas ir, cik tas maksā Cuddle Party četru mēnešu veicinātāja sertifikācijas programmai, saka Madelons Guinazzo, viens no grupas sertificētajiem koordinatoriem. Guinezzo kopīgi producē pasākumus ar kādu, kam ir jogas studija, jo viņas dzīvoklis ir pārāk maza, lai viņai tos uzņemt. "Es uzlieku putu polsteri - tāpat kā iekšpusē matračus - un segu slāņus, lai izveidotu mīkstās vietas," viņa saka. "Mēs to saucam par mūsu" pūciņu "."

Vai tiešām ir kādi veselības pabalsti?
Daudzi mīļi satiktās mājas lapas izklīdina nekonkrētiapgalvojumi par to, kā šī uztura bagātinātāja, vienprātīga, bet ne-seksuāla atvieglota sajūgšana ar svešiniekiem, var novest pie viss, sākot no veseliem asinsspiediena līmeņiem un labākas imūnās funkcijas, lai pastiprinātu pašapziņu un mazinātu stresu. Tātad, vai cena ir tā vērts?

Cildenības būtība ir laba - navapstrīdot to. Tas ir tāpēc, ka pieskārieni izraisa organisma atbrīvošanu no oksitocīna, norāda Pols Hokemejers, Ph.D., licencēts terapeits Losandželosā un Telluridā, Kolorado. "Fiziski tas palīdz mazināt iekaisumu," viņš saka. "Emocionāli tas samazina stresu un trauksmi. Tas arī palielina uzticību starp partijām. "Tātad ir daži Patiesība grupās "jūtas labi prasības".

izmantojot GIPHY

Bet vai jūs saņemat tādas pašas priekšrocības veselībai?mīlestība nāk no kāda, kam nav nekāda emocionāla saikne ar kādu? Nu, ja jūs esat noteicis stingras, skaidras robežas un ir saprotama procesa gaidīšana, kas varētu attiekties uz svešinieku, potenciāli varētu būt jums kaut kas labs, saka Hokemeyer. Bet viņš piebilst, ka mīlestība ir vislabākais, ja tas ir balstīts uz drošības vēsturi un otras zināšanas. Tātad varbūt paturiet, lai nostiprinātu savu BFF par kādu papildu mīlestību, ja jums ir nepieciešams emocionāls stimuls.

Gif pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: