/ / Kas ir trichomoniāze

Kas ir trihomonāze

sieviete ar niezoši maksts

Jūs esat brīdināts par hlamīdiju, gonoreju,sifiliss un citi STS, kas izraisa visdažādākās sindromas. Bet tur ir vēl viens kopīgs, bet retāk runāts - par to, kas jums jāzina. Nosaukums ir trichomoniāze, un tas ietekmē aptuveni 3,7 miljonus amerikāņu, saskaņā ar pētījumu, kas publicēts Klīniskās infekcijas slimības. (Vēl vairāk, pētījums arī saka slimībuir 10,3 reizes pārsvarā afroamerikāņu sievietēm nekā baltās un itāļu sievietes.) Tas padara to par visbiežāk sastopamo ne-vīrusu STD, un pētījumi liecina, ka infekcijas līmenis pieaug.

Tieši tagad, jūs, iespējams, domājat, kāpēcjūs neesat dzirdējuši par trichomoniāzi, ja tas ir tik bieži. Ir divi iemesli. Viens, daudzi cilvēki, kas pārtrauc STD, kas notiek, kad notiek parazīta trichomonas vaginalis apmaiņa dzimumakta laikā, nebūs simptomu, saka Celinena Delgado, M.D., ka sieviešu veselības aprūpes institūtā San Antonio.

Otrkārt, tie, kas simptomus var parādīt viegli, var viegliatdala tos citam jautājumam. Tas ir tādēļ, ka trichomoniāze galvenokārt izraisa to, ko Delgado sauc par "traucēkļu simptomiem". Tātad, nevis nopietnas sāpes vai čūlas, kas var būt ar citiem STS, jums var rasties kaitinošas maksts nieze, dedzināšana vai izdalīšana. Kas izklausās tik daudz, kā rauga infekcija, vai ne? Saskaņā ar Delgado teikto, daudzas sievietes dodas uz aptieku, lai uzsāktu ārstēšanu ar ārpusbiržas rauga infekcijām, ja patiešām varētu vainot trichomoniāzi (vai nedaudzas citas nepatikšanas).

trichomoniāze

"Ja [ārpusbiržas produkts] neuzņemas rūpes parmēs iesakām sekot līdzi savam ginekologam, jo ​​tas varētu būt bakteriāla maksts infekcija, trichomoniāze vai nopietnāka STD, piemēram, hlamīdija, gonoreja, sifiliss vai kaut kas cits, "saka Delgado. Jūsu doc ​​var pārbaudīt trichomoniāzi ar standarta STD testu, saka Delgado. "Mēs vienlaikus skatāmies uz viņiem visiem," viņa saka.

Trichomoniāze nav kaut kas, kas pati notiks pašam, ne arī tas, ko jūs gaidāt, lai ārstētu. Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts 2006. gadā, var palikt neapstrādāts, tas var palielināt HIV risku Pašreizējie infekcijas slimību pārskati. Trichomoniāze grūtniecēm palielina arī priekšlaicīgas dzemdes grūtniecības iestāšanās risku, atrod žurnālā publicēto 11 pētījumu analīzi Seksuāli transmisīvās slimības.

Par laimi STD var apstrādāt arantibiotika. Parasti viss, kas nepieciešams, ir viena Flagyl deva, saka Delgado. Arī jūsu partneri jārīkojas, lai izvairītos no atkārtotas infekcijas, un - neuzspiediet kurjers - jums vajadzētu atturēties no sava ķēmiņa, līdz jūs abi ir skaidri.

Sliktākais ir risks, ka STD tiks noslēgts pirmajā vietā, uzstāj, ka katrs jauns partneris nēsā prezervatīvu un izvairītos no dzimumakta, ja kāds no jums parādīs bailīgus simptomus, saka Delgado.

Pievērs uzmanību: