/ / Jūsu aizcietējums var būt saistīts ar STD

Jūsu aizcietējums var būt saistīts ar STD

sieviete, kas sēž uz tualetes

Nevar pagrūti, var nopietni saskartiessavā dienā - nemaz nerunājot par jūsu anālo atveri. Kaut arī jums varētu rasties vēlme uzlādēt šķiedrvielu, jaunais Jēlas universitātes pētījums norāda, ka vainīgi var nebūt jūsu izvēlētie ēdieni. Aizcietējums patiešām var būt herpes infekciju blakusparādība.

Reaģēšana uz individuāliem kontiem no pacientiemar herpes slimniekiem, kuri sūdzējās par savām problēmām, kas saistītas ar poopingu, pētnieki veica pētījumu ar pelēm, lai noskaidrotu, vai pastāv saikne starp šķietami nesaistītiem jautājumiem.

Viņi modelēja herpes simplex vīrusu-1 (kasizraisa lielāko daļu dzimumorgānu herpes lietu, ko mēs redzam ASV) un atklājām, ka tā var izplatīties no sākotnējās mājas dzimumorgānos līdz muguras smadzeņu nerviem. No turienes tas pāriet uz neironiem kaklā.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Izrādās, ka šo neironu bojājums novērš normālu pārtikas kustību gremošanas traktā, izraisot aizcietējumu un, iespējams, pat palielinātu resnumu.

Protams, šis pētījums tika veikts grauzējiem, neviscilvēki. Bet dīvaini, ka herpes vīrusa progresēšana pelēm imitē dažus aspektus, kā tā ietekmē cilvēkus. Un saskaņā ar pētniekiem, šie rezultāti atklāj iepriekš nezināmu ceļu, kā vīruss virzās uz priekšu. Tiem, kas cieš no hroniskām aizcietējumiem bez skaidra iemesla, tas var nozīmēt, ka vīrusu infekcija var būt spēlēta.

Pievērs uzmanību: