/ / Kā rīkoties ar augšstilbu uz karstas vasaras dienas

Kā rīkoties ar ķemmuli uz karstas vasaras dienas

izstrādājumi, kas paredzēti augšstilbu kausēšanai

Pulveris uz augšu

"Labākais veids, kā aizsargāt ādu, kas var notiktja tas ir saistīts ar svīšanu, ir jālieto lokāls mitrumu absorbējošs pulveris ikdienā, "saka Ņujorkas dermatologs Rachel Nazarian, MD." Šajās dienās jūs pat varat atrast pulvera aerosolus, kurus vieglāk lietot un neatstāj nekādu atlikumu. "Viņa ir fani no Gold Bond No Mess pulverveida izsmidzināšana ($ 6, target.com). Vēl viena lieliska iespēja ir Lūksto zīdaino apģērbu putekļu pulveris ($ 9, lushusa.com), mīksts pulveris ar diezgan jasmīna smaržu.

izstrādājumi, kas paredzēti augšstilbu kausēšanai

Pievienot dažus slaidu

Vai priekšroka ir gela paliktņa ērtībai tur? Labas vecas dvesma Bodyglide (15 $, ķermeņa svarscom) - skrējējs ir būtisks - atstās triecienu, lai ādu nožūtu. Dezodorants darbojas arī ar šķipsniņu. "Mērķis ir samazināt svīšanu, kāda antiperspiranti to darīs," saka Nazarian. "Ideāli, jūs katru dienu lietojat antiperspirantus vietās, kas parasti izraisa kairinājumu un ļauj tai veidoties." (PSA: laba ideja ir izmantot atsevišķu dezodorantu suku jūsu rokām un augšstilbiem, lai jūs neizraisītu baktērijas no viena ķermeņa daļa uz citu.)

izstrādājumi, kas paredzēti augšstilbu kausēšanai

Sazinies

Ja jūs valkāat kleitu vai svārkus un neaizmirsiet papildus slāni, vieglie, īsstieņi ir šasijas varonis. Izbraukšana Jockey Skimmies Slipshort ($ 20, jockey.com), kas nedarbosies augšup, nevelk uz leju vai neatstās jūs ar bagātinātājiem. Tie ir arī daudz krāsu, tāpēc izvēlieties jautru, ja jums ir tendence uz Marilyn Monroe brīžiem.

izstrādājumi, kas paredzēti augšstilbu kausēšanai

Izmēģiniet šīs Sexy Thigh Bands

Uz dienu naktī (vai patiešām jebkurā naktī) izsitot, izbraukšana Vannas istabas ($ 16, bandelettes.com). Viņi izskatās kā seksīga mežģīņu apakšveļa, bet neuzlūkoties vai slīdēt, pateicoties stingriem silikona rokturiem. Jūs varat arī iet uz augšu, lai tie nepārsniegtu īsos svārkus.

izstrādājumi, kas paredzēti augšstilbu kausēšanai

Izturieties pret to, ka jums jau ir

Tāpēc bojājumi jau ir veikti. Woof-mēs jūtam jūsu sāpes. Nogrieziet kaujas brūces ar maigu ziepēm un ūdeni, tad mieriniet apdegumu ar balzamu Vazelīns (7 USD amazon.com) nakti. Ja apdegums ir slikts un jūs domājat, ka Jums varētu būt inficēšanās risks, uzvilkt antibakteru krēmu kā Neosporīns (7 USD amazon.com) un skatiet savu doc, ja pēc dažām dienām tas nedaudz uzlabojas.

Pievērs uzmanību: