/ / Kā: Pretty vasaras frizūras

Kā: Pretty Summer hairstyles

Modes pleds
"Skinnie turbāni ir stilīgs veids, kā saglabāt matus no sejas." -Jeffrey Paul, slavenība frizieris.

Soli pa solim
Spritz texturizing aerosols uz tīru, sausu matu tekstūru un turēt (mēģiniet Alterna vasaras mati Rx okeāna viļņi Texturizing izsmidzināt, $ 20, beauty.com).

Pavelciet mati vienā kakla pusē un aptiniet tovirs pleca, kamēr jūs vienu collu no galiem, tad nostipriniet ar elastīgu joslu. (Matu, kas ir plecu garuma vai īsāks, savāc matus uz sānu zoba šalkliņu vietā.)

Pavelciet turbāna stila aploksni virs galvas un ap kaklu; nospiediet to uz augšu, lai tas atrodas gar jūsu apmatojuma līniju (parādīts: L. Erickson ASV Slide Interlock Turban, $ 38, franceluxe.com). Viegli velciet uz katras pīnes pusi, lai to atslābtu; jo vairāk tas ir atcelts, jo dzesētājs tas izskatās. Šī vasara ir visu par dabiskajiem matu stiliem.Deep Sweep
"Izsmalcināta barrette papildina pieskārienu glam, lai tousled matiem." -Jeffrejs Pāvils

Soli pa solim
Mist tekstūras spray uz tīru, sausu mati, lai sniegtu tai netīrs izskatu un matēts tekstūra (mēģiniet Oribe matu kopšana sausā teksturizējošā izsmidzinā, $ 39, oribe.com).

Viegli mizojiet matus vienā galā. Tas nodrošinās matu labāku saķeri un palīdzēs barrette palikt.

Izveidojiet sānu daļu (izmantojot augstāko punktu par vienu uzacu kā vadlīniju), un sakopējiet matu priekšā pāri pieres virzienam pret pusi, kuru jūs teared.

Iemērciet mati un piestipriniet to acī uz leju (parādīts: Evita Peroni "Vernie" klips, $ 19, hairboutique.com). Apdare ar matu laka (izmēģiniet V05 Perfect Hold stila matu laka, $ 2, aptiekās).Viļņveida viļņi
"Plūstošie viļņi ir pievilcīgi seksīgi, un izgriezumi padara izskatu par rotaļīgāku." -Mioks, Ņujorkas frizieris

Soli pa solim
Darbs ar golfa bumbu
</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.