/ / Pārsteidzošs papildinājums, kas cīnās pret depresiju sievietēm

Pārsteidzošs papildinājums, kas cīnās pret depresiju sievietēm

Kreatīns nav tikai muskuļu vīriešiem. Izrādās, ka muskuļu veidojošais uztura bagātinātājs var cīnīties ar depresiju godīgākajā seksā.

Pētījums no trim Dienvidkorejas universitātēm un Utah universitātes ziņo, ka lietojot 5 gramus kreatīna ar dienas antidepresantu, sievietes ar lielu depresiju palīdz atgūt divas reizes ātrāk nekā tiem, kas lieto tikai antidepresantu.

Vai kreatīns palīdzēs jums cīnīties ar depresiju? Apsveriet šos faktus, lai noskaidrotu:

Kas ir kreatīns? Jūs varat zināt kreatīnu kā papildinājumu, ko izmantokultūrists un sportisti, lai palielinātu. Tomēr tā patiešām ir aminoskābe, ko mēs visi dabiski ražojam un ieņemam ikreiz, kad mēs ēdam gaļu un zivis. Mūsu ķermeņi pārveido kreatīnu molekulā, ko sauc par fosfokreatīnu, kas tiek uzglabāts mūsu muskuļos un smadzenēs, lai palīdzētu nodrošināt momentāno enerģiju ikreiz, kad mums vajag Daudzi muskuļu vīri lieto enerģiju, lai apmācītu grūtāk un biežāk.

Kā darbojas kreatīns depresijai? Viens no lielākajiem depresijas simptomiem irgarīgais nogurums. Cieš no depresijas, pat visbiežāk sastopamie uzdevumi jūtas neiespējami, jo krāsu izlīdzināšana Rubika kubā. Tas ir tas, par ko pētnieki uzskata, ka kreatīns var palīdzēt. Paaugstinot smadzeņu enerģiju atgūstošā fosfokreatīna līmeni, tas varētu palīdzēt smadzenēm paveikt savu darbu

Pievērs uzmanību: