/ / Kim Kardashian izlaida viņas izstiepšanas zīmes

Kim Kardashian Got viņas Stretch zīmes noņemts

Kim Kardashian stila zīmes noņemšana

Diezgan daudz ikvienam pieaugušajam planēta ir pievismaz viena stiepuma zīme - tā ir tikai daļa no dzīves. Lai gan daži cilvēki lepojas ar to, ka ir nopelnījuši savu tīģeru svītras, citiem to nav. Kim Kardashian ietilpst pēdējā nometnē.

The Turot ar karadžiešiem zvaigzne nesen bija strijas, kas noņemtiViņas dermatologa birojs Simon Ourian M.D. atklāja Snapchat. "Es tikko atstāju Dr. Ourian biroju un šodien strādājām pie strijas, un es jūtos tik satraukti, ka es beidzot to darīju," viņa teica svētdien, izmantojot zaķu filtru. "Es tik tik baidījos, ka to darīšu, domādams, ka tas tik ļoti sāpīgi izjaucas, un tas sāpīgi nekaitēja." Viņa nenorādīja, kur viņas ķermenī bija noņemtas strijas.

Saskaņā ar E!, Ourian vispirms atdzesēja Kima ādu un pēc tam izmantoja aCoolBeam lāzeru, lai iztvaikotu virspusējās šūnas, vienlaicīgi noņemot ādas audu mazās daļas. Kā jūs varat sagaidīt, tas nav lēts: visa procedūra maksā no $ 2900 līdz $ 4900 par platību.

Gary Goldenbergs, M.D.Medicīnas direktors Dermatoloģijas fakultātes praktiskajā darbā Icahnas Medicīnas skolā Sinajas kalnā saka, ka lāzerdarbi stimulē kolagēna un elastīgās šķiedras, kuras ir izstieptas un novirzes stieptos. CoolBeam lāzeri netiek plaši izmantoti, viņš saka, bet tie var kļūt arvien populārāki.

Un, protams, ir $ 4900 jautājums: Vai šī lieta patiešām darbojas? Tas ir atkarīgs no. "Stretch zīmes ir ļoti grūti ārstēt," Goldenberg saka. "Es vienmēr saku saviem pacientiem, ka ārstēšana, kas var strādāt vienam pacientam, citā veidā nedrīkst radīt tādu pašu rezultātu."

Kamēr strijas ir normāla dzīves daļa,daži cilvēki viņiem nepatīk, un tas ir labi. Ja jums ir stieptes, kuru vēlaties redzēt, bet kuriem nav lāzera ārstēšanas līdzekļu, piemēram, Kim, Goldenberg iesaka uzdot savam dermatologam jautājumus par citām procedūrām, piemēram, microneedling kopā ar trombocītu bagātu plazmas (PRP) ārstēšanu (minimāli invazīvu procedūru kas izmanto smalkas adatas, lai perforētu ādu, lai radītu kontrolētu traumu, un injicē trombocītu koncentrāciju, kas palīdz ar brūču sadzīšanu) vai vienreizēju apstrādi ar daļēju CO2 lāzeri (kas noņem bojātas ādas slāņus). "Tas visticamāk dos jums vislabāko sprādzienu par buck", viņš saka.

Tomēr šīs iespējas joprojām ir dārgas: Goldenberg lēš, ka mikropļūšana ar PRP izmaksā apmēram 1000 ASV dolārus uz vienu ārstēšanu, savukārt CO2 lāzera izmaksas par ārstēšanu ir aptuveni 4000 ASV dolāru, un tas ir diezgan līdzīgs tam, ko Kim iegūst.

Pievērs uzmanību: