/ / Getting frizūra Uzdot sev šos 7 jautājumus vispirms

Kā iegūt frizūru? Uzdot sev šos 7 jautājumus vispirms

frizūras stila jautājumi uzdot

Nav noslēpums, ka var mainīt jūsu matibiedējoša AF. No vienas puses, jūs varētu galu galā izskatīties kā jūsu labākais jebkad agrāk; no otras puses, lietas varētu iet briesmīgi nepareizi, un jums var nākties pavadīt nedēļas slēpties, kamēr jūs gaidāt, lai lietas izaugtu.

Bet matu maiņai nevajadzētu būt tātrauksmes izraisa. Tāpēc ir prātīgi saprast, ko tieši vēlaties (un kāpēc to vēlaties), pirms rezervējat tikšanos. Mēs uzdodam top stilistiem par to, ka viņi uzņemas lielākos jautājumus, kurus jums vajadzētu uzdot sev, pirms jūs salāgojat pat kāju. Šeit ir viņu ieteikumi:

FOR CUTS:

1. Cik bieži es varu nēsāt zirgaste?

Tas ir būtisks jautājums cilvēkiem, kuri irapsverot īsāku laiku, stāsta Steven DeCarlo, vecākais stilists Mizu Ņujorkas salonā. Acīmredzot, ja jūs iet pārāk īss, jūs varat pieskrūvēt sevi augšpusē nodaļā. Runājiet ar savu stilistu, ja neesat pārliecināts, cik īss jūs varat droši doties.

Neesat gatavs to visu nogriezt? Nekad nebaidieties - šeit ir četri veidi, kā jūs varat veidot savu ikdienu:

2. Cik daudz laika es gribētu tērēt saviem matiem?

Bangs ir liels par to. "Kad runa ir par sprādzieniem, viņi var un parasti ir lielāka uzturēšana," saka DeCarlo. "Tas ir kaut kas, ko es vienmēr saku pirms griešanas sprādzieniem uz sievietes." Vai jūs esat gatavs ienākt regulārai sprādziena apdarei? Un vai jūs esat gatavi katru dienu noformēt savus sprādzienus? Ja nē, tas droši vien nav "dara tev.

3. Vai es esmu gatavs kratīt lietas?

Stāsta, ka San Diego slavenības stilists Jet Rhys sakaviņa vienmēr jautā, cik ilgi viņi domā par pārmaiņām, kad viņi saka, ka vēlas pārveidot. "Ja atbilde ir par pēdējo mēnesi vai ilgāk, es zinu, ka viņa ir gatava jaunam izskatsi," saka Rīss. Ja jūs tikko nolēmāt šo par kaprīzi, varbūt dod to vēl nedēļai vai diviem.

4. Vai izskatās, ko es gribu pastāvēt?

Jūs, iespējams, dzirdējāt, pirms to vajadzētu lietotattēli ar jums, un stilisti saka, ka tā ir patiešām laba ideja - gan viņiem, gan arī jums, lai pārliecinātos, ka jūsu izskats ir likumīgs fakts. Jūsu stilizētājam vajadzētu skatīties uz attēliem, kurus esat atvedis, un esiet godīgi, vai izskatās būs jums, Rīss saka. Ja nē, viņš vai viņa parasti iesaka tweaks, lai to izdarītu pareizi. (Iegūstiet spēku un jūtu lieliski, kad sieviešu veselība ir visu 18 DVD!)

KRĀSAI

5. Kad es biju laimīgākais ar savu matu krāsu?

Šķiet, ka tas ir dīvains jautājums, bet FrankFriscioni, krāsainais dizaineris Oon Arvelo salonā Manhetenā, saka, ka tas ir svarīgi. Ja jūs vēlaties atgūt krāsu, kas jums bija, kad bijāt bērns pludmalē, tas norāda uz citu stāstu nekā tas, kas jums pagājušajā gadā bija izdevīgs darba braucienā. Tas nozīmē, ka jūs patiešām varētu meklēt bezrūpīgu, jaunāku krāsu - jūsu stilistam var palīdzēt palīdzēt jums nokrāsa, kas jums tagad ir piemērota.

6. Kāds ir mans ādas tonis lielākajā daļā gadu?

Jūsu ādas tonis var mainīties atkarībā no laikaun vai jūs tikko atvaļinājāt, Friscioni saka, un tas var mainīt to, cik ilgi vēlaties saglabāt krāsu. Piemēram, ja jums ir tendence būt bālāki lielākajā daļā gadījumu, balinātā blondīne izskatās, ka jūs varētu mazgāt.

7. Kur es būšu sešu nedēļu laikā? Un sešas nedēļas pēc tam?

Matu krāsas izmaiņas nav joks, un Friscioninorāda, ka viņiem ir nepieciešama uzturēšana, lai paslēptu saknes un pieskaras izbalēšanas krāsai. Ja plānojat veikt lielas pārmaiņas, un vēlaties, lai tā izskatās jauna, pārliecinieties, vai jums nebūs kāds mēnesis ārpus pilsētas.

Acīmredzot, matu izmaiņas ir liels darījums, unFriscioni saka, ka ir laba ideja absorbēt savu jauno izskatu. Pārbaudiet to dienasgaismā, kas nav salons, un uzziniet, kā jūs to uztraucat pēc dažām dienām. Ja jūs joprojām esat saviļņots, lieliski. Ja nē, piezvaniet savam stilistam - viņam vai viņai vajadzētu būt gatavam sadarboties ar jums, lai to izdarītu pareizi.

Pievērs uzmanību: