/ / Šīs pārtikas produkti patiesībā var padarīt jūsu sviedru smaku labāku

Šie pārtikas produkti patiesībā var padarīt jūsu sviedru smaržu labāku

sviedru smarža labāk

Ja jūs pūta sveces, jūs nekad neiesitīsiet kā rožu gultā, taču jauns pētījums norāda, ka daži pārtikas produkti var padarīt jūsu svīšanu mazliet mazāk stinky nekā parasti.

Austrālijas Macquarie universitātes pētniekipieņemot darbā 43 nesmēķētus vīriešus, uztvēra viņu uztura informāciju un lūdza viņiem tikai dušā ar ūdeni un izvairīties no aromātisko produktu izmantošanas pirmajās 24 stundās pēc pētījuma. Pētījuma otrajā dienā vīriešiem tika uzdots pastāvīgi uzvilkt jaunu kokvilnas t-kreklu un vismaz vienu stundu vingrot - bez dušas pēc tam. Šī otrā 24 stundu perioda beigās vīrieši aizzīmogoja T-krekli maisiņā un nodeva tos laboratorijas tehniķiem, kuri izvilka sviedru paraugus.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Pēc tam paraugus satricināja deviņas sievietes, kurām tika lūgts izlemt, cik smalks svars svārstījās vai patīkami.

Lūk, ko pētnieki atklāja: Sievietes, kas ēda augļus un dārzeņus, vislabāk smīnēja sievietes - daži sievietes pat aprakstīja savu sviedru kā "saldu" un "ziedu". Sievietes arī izraka tādu vīriešu sviedru, kuri ēda gaļu, olas un soju. Bet dudes, kas ēda daudz ogļhidrātu, bija visnopietnīgākais sviedri.

Kas te notiek? Pētnieki teorē, ka vīrieša sviedri nosūta signālus par savu veselību. Puiši, kas ēd vairāk augļu un dārzeņu, visticamāk, būs veselīgāki (un arī labāki mateļi), tāpēc viņi smaržo labāk.

Zinātnieki mācījās tikai vīriešus, taču ir diezgan droši pieņemt, ka tas darbojas abos virzienos. Tātad ... iziet augļu trauks.

Pievērs uzmanību: