/ / 5 augsta proteīna saldējumi, kas ir kā puse jūsu mutē

5 augsta olbaltumvielu saldējumi, kas ir kā puse jūsu mutē

augsts olbaltumvielu saldējums

Forte Gelato

Proteīns: 15 grami uz porciju
Mēs zinām, ka mūsu sarakstā pirmais saldējums navtiešām saldējums vispār. Bet gelato ir tik daudz labāk nekā saldējums, vai ne? Plus, Forte Gelato ir izgatavots ar organiskām, taisnīgas tirdzniecības sastāvdaļām (piemēram, bez olu dzeltenumiem, kas paredzētas ar cūku pildīšanu, lai iegūtu papildu krējumu), un piena olbaltumvielām, kas nodrošina papildu sajaukšanos.
Nopirkt to garšvielās, piemēram: šokolādes, vaniļas, ingvera un espresso

augsts olbaltumvielu saldējums

IceNLean

Proteīns: 10 līdz 20 grami uz porciju
Ja izvēlaties IceNLean muskuļu veidošanāversija, jūs ēdat pēriens 20 gramus olbaltumvielu, pateicoties zaļās barības sūkalu proteīnam. Tas ir apmēram tikpat lielā mērā, kā jūs saņemtu pusi tasītes vistas krūtiņas. Vienīgais negatīvais virziens? Jums ir jābūt šokolādes mīļotājam, jo ​​tas ir vienīgais IceNLean aromāts.
Nopirkt to garšvielās, piemēram: šokolāde vai gaiša šokolāde

augsts olbaltumvielu saldējums

Zelt

Proteīns: 9 grami uz porciju
Cilvēki aiz Thrive saka, ka to var baudīt kāuztura bagātinātājs vai pat uzlabot treniņu veiktspēju. Tas ir tāpēc, ka šim pintos nav ne tikai papildu olbaltumvielu, bet arī iepako 24 dažādus vitamīnus un minerālvielas un četras probiotiskās kultūras.
Nopirkt to garšvielās, piemēram: sālīta karamele, sviesta pekanrieksts, šokolāde, vaniļa un zemene

augsts olbaltumvielu saldējums

ENLIGHTENED

Proteīns: 7 grami uz porciju
ENLIGHTENED sevi sauc par "labu jums ledus"krēms. "Un mums vajadzētu vienoties. Lai gan saldējums jums nav labāks kā, teiksim, neapstrādātas veggies, ENLIGHTENED, protams, ir uztura bagātinātājs Ben un Jerry pasaulē - papildus proteīna palielināšanai jūs Jūs saņemsiet arī 20 procentus no jūsu ikdienas šķiedrvielām vienā porcijā un tikai 5 gramus cukura.
Nopirkt to garšvielās, piemēram: saldētas karstās šokolādes, zemesriekstu sviesta šokolādes čipsi, jūras sāls karameļu un piparmētru šokolādes mikroshēmu

augsts olbaltumvielu saldējums

Halo Top

Proteīns: 6 grami uz porciju
Patiesība: Halo Top tikai nedaudz vairāk olbaltumvielu nekā tavam saldējumam (Haagen-Dazs ir aptuveni 5 grami uz porciju), taču mēs joprojām uzskatām, ka tas ir pelnījis vietu šajā sarakstā. Kāpēc Papildus šim papildus proteīna gramam, veselas pīnes Halo Top papildina tikai 240 kalorijas un 16 gramus cukura. Salīdziniet to ar vairāk nekā 1000 kalorijām un 76 gramiem cukura, ko jūs varētu iegūt Haagen-Dazs pintē. Mēs to saucam par diezgan labu mijmaiņas darījumu.
Nopirkt to garšvielās, piemēram: šokolādes mocha chip, dzimšanas dienas kūka, citronu kūka un parastā šokolāde, vaniļa un zemene

Pievērs uzmanību: