/ / 7 jautras jaunas karsto suņu papildināšanas idejas

7 jautras jaunas karsto sviestu idejas

Vasara nebūs vasara bez karstuma suņiemStarp citu (cāļu vai veggijas suņi noteikti skaita). Franks var būt siltā laika tradīcija, bet tas nenozīmē, ka viņiem jābūt vienādiem, veciem un vecākiem. Visu nākamo ēdienu gatavošanas laikā tos sajauciet ar šīm radošajām kombinācijām, kuras iedvesmo suņi, kuri tiek pasniegti dažos labākajos vīnos savienojumi visā valstī.

Guy Gourmet

Dodiet savam puimam mājienu, ka ir laiks to sajaukt uz grila. Pasūtiet Guy Gourmet šodien! Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.

Dienvidu suns
Hot Diggity ir vietējais Filadelfijas karsto sunskopīgi, bet tā pavāri iedvesmos no visas valsts. Lieta punktā: Neseno karsto suns klasē (jā, tas hosts klases), instruktori papildināja karstā suns ar pimentu siers, sinepes un sīpoli. Uzziniet, kā padarīt zemu tauku satura pimentu sieru, lai to izmēģinātu mājās.

Itāļu suns

Kad jūs domājat par mīksto pilsētu, droši vien karsti suņinav pirmā lieta, kas nāk prātā. Bet Pink Hot Dogs Losandželosā ir Holivudas leģenda vairāk nekā 70 gadus. Tajā ir daudz svētku, un daudzi no viņu karsto suņiem tiek pat nosaukti pēc zvaigznēm, ieskaitot bijušo Sieviešu veselība aptvert zvaigzni Giada DeLaurentiis! Giada vārdsvārds ir augsts sasmalcinātu tomātu, sasmalcinātā mozzarella siers un sautētas paprikas, sīpoli un sēnes.

Vegnie Lover suns

Veggie suņi ir labi un visi, bet tur navfaktiski jebkura veida dārzeņus tajās (ņemot vērā, ka tie parasti ir izgatavoti no sojas pupiņām, kas ir pākšaugi). Crif Dogs Ņujorkā novērš šo problēmu ar Veggie Special, tofu suni, uz kuru sasmalcināti sīpoli, tomāti, gurķi un jalapeños. Pat ja jūs vēlaties, lai jūsu karstā suņi ar gaļu viņiem, tas joprojām ir garšīgs (un barības) papildināšanas combo.

Tropu suns

Frank's Night Out, kas atrodas Plainfield, Illinois, izvēlnē ir vairāk nekā 20 veidu karsto suņu (neņemot vērā ikdienas īpašo!). Viens no mūsu izlases: Jamaican Me Hungry, kas nāk ar jerk mērce, mango habanero salsa un grilēti sīpoli. Ja vēlaties palielināt savu A vitamīna uzņemšanu, varat pievienot papildus svaigu mango.

Vissavienības suns

Jaunajās vietās ir daudz vietu, kur iegādāties karstos suņusJorkas centrālais parks, bet lielākā daļa no tām gūst labumu no gardēža, ja vien jūs neatstājat publisko cenu, tas ir. Koncesijas stends, kurā tiek piedāvāti Šekspīra skatītāji Parkas izrādes, ir pazīstams ar savu piknika suni. Ielieciet trauku mājās ar sasmalcinātas grilēšanas kartupeļu čipsi (ceptas, ja vēlaties), sasmalcinātas paprikas un sinepes.

Pikants suns

Ja jūs neesat dzīvojis Dallasā, Teksasā, jūs, iespējams, nevarēsiet izmēģināt mājās gatavotus dārzeņu suņus no Lucky Duck Dogs mājās, taču jūs varat iegūt iedvesmu no tā, ko viņi iemīlēja virs tā: spināti, queso freskas un Šrirahas mērce. Yum!

Sarkanais suns

Pirmais solis: padariet pikantu kukurūzas prieku, sajaucot kopā saldo kukurūzu, sālītas piedevas un jalapeno papriku. Otrais solis: ielieciet to uz karsto suni un pievienojiet selerijas sāls, a la Ohioana karsto suns no Dirty Frank siltās suņu kolonas Columbus, Ohio. Trešais solis: baudiet!

Grieķu suns

Vai tas tiek uzskatīts par sekojošu Vidusjūras diētu, ja jūs ielaižat savu karsto suni ar gurķi, tomāti, sīpoli, fetu, olīvas, oregano un tzatziki mērci, un vispirms pabīdiet to ar piperoncīnu? Tas, ko "Hot Dogs on Main" Dunedīnā, Floridā, dara ar Grieķijas hound suni - un tas ir pilnīgi garšīgs.

Pievērs uzmanību: