/ / 5 minūšu tauku blaster: sajauktu kalorijas ar šo ātro treniņu

5 minūšu tauku blaster: sagrieziet kalorijas ar šo ātro treniņu

Teicot tevi don t t ir laiks izstrādāt, vairs nav attaisnojums. Mēs esam izveidojuši pārsteidzošu piecu minūšu treniņu, ko mēs gatavojamies darīt tieši tagad un, lai palīdzētu jums iegūt fenomenālu formu nav laika. Sekojiet līdzi Sieviešu veselība vecākais fitnesa redaktors Jen Ator, autora Shape Up īsceļi, jo viņa aizvedīs tevi caur šo intensīvo piecu minūšu treniņu ķēdi.

Lūk, kā tas darbojas: Jūs veiksiet šos piecus ļoti efektīvus soļus piecās smagās un negaidītās minūtēs. Par katru kustību jūs izlemsiet visu, veicot tik daudz (perfektu) reps, kā jūs, iespējams, varat piecdesmit sekundes, atpūsties desmit, un tad turpiniet doties uz nākamo kustību. Viss, kas Jums nepieciešams, ir hanteles pāris; Jen iesaka smagu un vieglāku pāri, ja jums ir nepieciešams pāriet uz priekšu un atpakaļ. Tad piecas minūtes ... un tu esi darīts! Tas nozīmē, ka, ja videoklipam beidzoties, joprojām ir laiks (un enerģija!), To var sākt palaist un atkal atskaņot vēl divas vai trīs reizes par pilnu divdesmit vai divdesmit piecu minūšu treniņu.

Kāds! Izklausās labi? Tu to vari izdarīt!

Tālāk ir minēti soļi:
1. Viena kājas balanss un pieskāriens
2. Mainīga sānu lunge
3. Mainīgais hanteles paaugstinājums
4. Atpakaļgaitas šautene ar lāpstiņu
5. Apiņi no vienas puses uz otru

Lai iegūtu vairāk padomu, triku, paņēmienu un treniņu, lai palīdzētu jums iegūt formu laikā, kad esat, uzņemiet kopiju Shape Up Shorcuts šeit šeit. Lai iegūtu vairāk pārsteidzošu piecu minūšu treniņu videoklipu, noskaidrojiet:

Visu tonējumu 5 minūtēs

5 minūšu vienas hanteles treniņš kopējam ķermenim tonizēšanai

5-Minute No-Crunches treniņš Neticami Abs

Fat-spridzināšanas 5 minūšu ķēdes

Pievērs uzmanību: