/ / Mūzikas veids, kas palīdzēs jums ar treniņu palīdzību

Mūzikas veids, kas palīdzēs jums ar treniņu palīdzību

Ja jums ir iestrēguši komplekti, kas liek jums justiesgrūtā treniņa laikā, jūs zināt, cik būtiska mūzika var būt jūsu sviedru sesijai. Nu, saskaņā ar jauno pētījumu, šīm dziesmu "basa" līmenim var būt saistība ar to sīvajām sajūtām, ko viņi jums sniedz. Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā, dziesmas ar smago basu padara klausītāju justies jaudīgākiem Sociālā psiholoģiskā un personības zinātne.

VAIRĀK: 10 veidi, kā motivēt sevi, lai sasniegtu Gym pēc darba

Iepriekšējie pētījumi ir parādījuši saikni starp basuun varas sajūtas. Pētnieki vēlējās turpināt domāt par tēmu, tāpēc, kā daļu no šī jaunā pētījuma viņi izvēlējās mūziku un to mainīja, lai būtu vai nu pamanāmāka basu līnija, vai arī daudz mazāk pamanāma. Tad viņi lūdza 68 dalībniekus klausīties vai nu dziesmas augsta vai zemas frekvences versiju, atbildot uz jautājumiem, lai novērtētu, cik spēcīgi viņi jutās no viena līdz septiņām. Nav pārsteidzoši, ka cilvēki, kas klausījās smago basu versijā, ziņoja, ka viņi jutās spēcīgāki nekā tie, kas klausījās gaismas basu. Lai apstiprinātu šos rezultātus, pētnieki atkārtoja šo eksperimentu ar 44 jauniem dalībniekiem un nomainīja dziesmu un basu līmeni. Arī smagie basu klausītāji jutās spēcīgāki par gaismas basu klausītājiem.

"Īsumā mēs konstatējām, ka klausotiespareizais mūzikas veids var liek jums justies jaudīgākiem un uzvesties tā, kā tas ir ar spēku, "saka pētījumu līdzautors Dereks Rokseris (Dereks Ruckers), Ph.D., Ziemeļrietumu universitātes mārketinga profesors.

Tātad, ko tas nozīmē jūsu treniņu? Kaut arī pētnieki nav īpaši pētījuši, kā klausās smieklīgu mūziku cilvēkiem, kas strādā, Rucker saka, ka šādi dziesmu veidi var padarīt jūs spēcīgākus treniņa laikā.

VAIRĀK: 10 Citāti par tūlītēju iedegšanos

Tomēr tas nenozīmē, ka tev ir jābalstāship-hop un dubsteps sporta zālē, ja jūs esat vairāk par valstij dziesmu veida meitene. "Kaut arī mēs identificējam basu kā vienu mehānismu, ar kuru mūzika var padarīt cilvēkus spēcīgus, tas nav vienīgais mūzikas aspekts, kas ir svarīgs," saka kolēģijas universitātes profesors Adam Galins, pētījumu līdzautors. "Piemēram, [Queen's]" We Rock You "nav bass smags dziesmu, bet tas tika novērtēts kā tāds, kas ļāva cilvēkiem justies ļoti spēcīgi." Vissvarīgākais, viņš saka, ir tas, ka jūs atrodat dziesmas, kas patiešām padara tu gribu izmantot.

Nepieciešama neliela palīdzība, apvienojot savu jauno iecienīto atskaņošanas sarakstu? Šie kareivotie saraksti neļaus jums svīst neko:

Izmēģinājuma atskaņošanas saraksts, kas liks jums gūt prieku un dejot

Playlist, kas palīdzēs jums iegūt vairāk no jūsu sporta laiks

Tas ir Ultimate Workout atskaņošanas saraksts, saskaņā ar Spotify un sporta zinātnieks

Pievērs uzmanību: