/ / 11 Cīnies tikai ar meitenēm, kas krāso matus

11. Cīnās tikai ar meitenēm, kas krāso matus

matu krāsa

Pats par sevi saprotams, ka sievietes, kas tās krāsomati ir treknrakstā. Neatkarīgi no tā, vai jūs balināt savu slēdzenes blondu, lai iegūtu vairāk jautrības vai krāsotu savu roku, lai novirzītu ugunīgu sarkano acu personību, jūs nebaidieties izteikties. Tomēr ar lielu drosmi nāk liela (mati) atbildība. Šeit 11 cīnās, ka katra sieviete, kura krāso savus matus, nodarbojas ar:

1. Jūs esat pārāk apsēstībā ar savām saknēm. Ja redzat mazāko pelēko matiņu vai dabiskas krāsas nokrāsu, jūs steidzos, lai tiktu izveidota tikšanās, lai segtu šos sliktos zēnus.

2. Jūsu stilists būtībā ir jūsu BFF. Viņi zina savu dzīves stāstu, visu par savu ģimeni, savu draugu, savu darbu, un, ja viņi neredz, ka jūs vēlaties, piemēram, pulksteņa mehānismu, viņi raksta, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

3. Mēģinājums saglabāt krāsvielu tikšanos un frizūru tikšanās laikā ir tik grūts. Jūs mīlat savu stilistu, taču ir ieteicams iegūt gan pakalpojumus, kas tiek veikti vienā tikšanās reizē, gan ar vienu kredītkarti.

4. Jūs zināt, ka ir pienācis laiks, lai saņemtu matus, kad jūsu blowout trūkst apjomu. Krāsviela atver matu folikulu, ļaujot jums veidot daudz ietilpīgāku manekenu un iet ar saknēm un plakani mati vienkārši nav risinājums.

izmantojot GIPHY

5. Ķīmiski izraisīti diskonti ir pārāk bieži. (Mēs skatāmies uz tevi, blondīnes.) Pārmērīgi apstrādāti mati viegli kļūst sausiem un trausliem, un tas izraisa lielu sabrukumu. (Atcerieties mitrināt, mitrināt, mitrināt!)

6. Jūsu krāsvielu iecelšana tiek uzskaitīta jūsu ikmēneša budžetā. Noma? Pārbaudiet Elektroenerģija? Pārbaudiet Krāsu tikšanās? Acīmredzot pārbaudiet.

7. Jūs mēģināt nejautāt par visām lietām, ko jūs varētu tērēt naudu, nevis nokļūt matu krāsā. Protams, jūs varētu praktiski iegādāties privātu salu, lai ikgadēji maksātu jūsu matu krāsu, bet tie perfekti novietotie izcilākie ir tā vērti.

izmantojot GIPHY

8. Mēs visi esam bijuši kastes krāsas stāvoklis pagājis nepareizs kādā brīdī. Hei, tas notiek!

9. Garlaicība = jauna matu nokrāsa. Katru reizi, kad garlaicība trieciens, un jums liekas, ka jums ir nepieciešamas izmaiņas, jūsu mati ir acīmredzama atbilde, tādēļ jūs paņemat savu telefonu un veiciet tikšanos salonā.

izmantojot GIPHY

10. Lai saglabātu krāsu, jums ir jāpērk liels daudzums produktu. Color-protectant šampūns, kondicionieris, matu laka un serums ir pilnīgi vajadzīgi, lai izvairītos no svaigu krāsu "do" noņemšanas.

11. Jūs maināt savu matu krāsu ar sezonu. Liekas godīgi: ja jūsu matu krāsa nav tumšāka rudenī un gaišāka pavasarī, tad jūs pat patiešām krāsojat savus matiņus?

Gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: